Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 évesen egy 55 éves férfi...

27 évesen egy 55 éves férfi felesége leszek. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bizonytalan, csak épp unatkoztam és érdekel mit gondolnak idegenek erről.
2011. aug. 12. 15:14
 71/110 anonim ***** válasza:
63%

Én nem gondolok semmit. Csak gratulálok nektek.


19 évesen nekem is volt 48 éves pasim. És nagyon szerettük egymást. Gyönyörű másfél évünk volt. És nem bántam meg. Ki sem törölném soha az életemből. Szerintem legyetek boldogok. És ha a 10 év múlvázóknak mégis igaza lenne, és 10 év múlva elváltok, akkor is volt 10 gyönyörü éved. Én anno végig tudtam, hogy nem együtt fogunk megöregedni, de egy csodálatos ajándék volt minden együtt töltött perc. Ja, és nem volt gazdag a pasi, anyagilag sem támogatott. Dolgoztam, és eltartottam maga már akkor is. Viszont magáról az életről, és az élet dolgairól rengeteget tanultam tőle.

2011. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 anonim ***** válasza:
73%

Hú. Hát én azért csak gondolnék arra, hogy az a fiú, akit szeretek, az mellettem legyen 10-20-30-40 év múlva is. Én mindig úgy képzelem el, hogy gyermekeink, unokáink, dédunokáink lesznek, egymás mellett öregedünk meg, kéz a kézben sétálunk bottal 80 évesen és valamikor 90 és 100 között kéz a kézben aludva alszunk el a másvilágra együtt. Én együtt szeretnék élni és meghalni a párommal.


Viszont egy 30 évvel idősebb vénemberrel minőségi életet alig élhetek, minimum 20 év múlva komoly mindennapos ápolónője leszel, nem pedig a felesége, 30 év múlva meg már rég özvegy leszel, szexuális életed meg még jó, ha öt évig lesz, aztán kifújt.


Hát, én akárhogy is, de hozzá nem mennék egy ilyen vénemberhez.

2011. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 anonim ***** válasza:
4%

Micsoda hülyeség olyanokkal dobálózni, hogy biztos defektes a férfi, biztos nős/elvált/nem normális, hogy ennyi idősen házasodik.


Nem tudunk ezekről semmit, nem kéne rosszmájúskodni.


Az én legjobb barátnőm (26) egy, a Te vőlegényednél is idősebb férfival él boldog párkapcsolatban. Ilyen is van.


Kérdező, én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy legyetek nagyon boldogok! :)


26/N

2011. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:
23%
Ha szeretitek egymást, akkor nagyon örvendetes, hogy megtaláltad az igazit, ha pedig érdekházasság esete forog fenn, sajnállak.
2011. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
43%
Mi tetszett meg ebben a férfiban neked? Ő egy régi család barát vagy egy teljesen ismeretlen ember volt neked mielőtt összejöttetek?
2011. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 anonim ***** válasza:
58%
Mikor 55-60éves leszek én is huszonéves barátnőt akarok majd magamnak. Nagyon remélem, hogy akkor is még lesznek ilyen ferdén gondolkodó csajok...
2011. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 anonim ***** válasza:
44%
Undorító,hogy tudsz összefeküdni az apáddal???még pénzért se tenném
2011. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy sok boldogságot.
2011. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
26%
27éves koromban 54éves volt az apám. Fúúúújjjj!
2011. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 anonim ***** válasza:
61%
25 vagyok, kizárt, hogy ágyba bújnék egy ötvenes faszival, még a gondolattól is hányingerem van. De neked biztos jó erős gyomrod lehet...
2011. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!