Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontosabb számára a pénz,...

Fontosabb számára a pénz, mint én?

Figyelt kérdés
Párom(vendéglátásban dolgozik másodállásban),főnökasszonya elhívott a munkahelyemről 1 jobb ajánlatot tett,mint az előző helyemen biztosítottak.Összesen 3 napot dolgoztam nála és a PÁROMMAL!közölte ez így nem fog működni.Ugyanis összevesztem a kolléganőmmel aki a veszekedést így torolta meg,hogy azt állította rólam,én odab...tam a kávét a vendég elé+ valakit elzavartam a sörözőből...Hazudott rólam.Főnökasszony engem meg sem kérdezett erről.Nekem ez nagyon rosszul esett,hogy a hazugságot elhitte,ha ennyire tart miért hívott magához dolgozni?Úgy érzem lejárattak,megaláztak.Szakmailag,emberileg is.Elvárnám a páromtól,hogy ezek után Ő se dolgozzon ennek a nőnek,de neki más a véleménye.A pénzzel érvel,mert akkor most nem lesz annyi bevételünk.Úgy érzem,ha mellettem állna magától is eszébe jutott volna,hogy nem akar 1 ilyen nőnek dolgozni aki a párját "átverte".Vagy ti mást gondoltok erről???
2011. aug. 12. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Oké, rosszul esik neked, de nem vagytok összenőve a pároddal. Kicsit luxus lenne egy kis veszekedés emiatt felmondani, amikor ekkora a munkanélküliség és gondolom örült, hogy talált másik állást.


Szerintem ne cirkuszolj emiatt.

2011. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebben a munkanélküli világban meg kellene értened, hogy nem hagyja ott a munkáját csak azért, mert veled valaki nem jött ki.
2011. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Most biztos nagyon kivagy! Először is nyugodj meg (valahogy), majd ülj le és ezután már higgadtan, mondd el neki ezt az egész történetet. Azt is, hogy te most mit érzel! Hidd el, azt nem mondom, hogy ezután nem fog már neki dolgozni, de az tuti, hogy a kérdésedre választ kapsz!
2011. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Talán segít picit megnyugodnom.MAJD,mert most még fortyogok.
2011. aug. 12. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább örüljetek, hogy van munkahelye. Sokan még úgy se mernek felmondani, hogy őket magukat szívatják a munkahelyen, nem hogy azért, mert a párjukat.
2011. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
EZ NEM ÓVODA ARANYOM! Hallottál már ilyenről, hogy valaki felmondott azért, mert a párja összezörrent a főnökkel?:DDDDD
2011. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez önzőség a részedről, ne várd el tőle, hogy otthagyja a munkahelyét, ahol jól keres és jól érzi magát, mert neked nem jött be.Annyit várhattál volna el tőle, hogy kiálljon melletted.
2011. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 különböző helyen dolgoztunk csak a főnökünk volt 1 személy és a kollegina a sz@rkeverő az elődöm is ő túrta ki,nem csak velem volt baja,hanem bárkivel aki a váltótársa.Most a főnökasszony állt be dolgozni.Mi lesz a vége....???
2011. aug. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!