Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogya értessem meg a szuleimme...

Hogya értessem meg a szuleimmel, hogy attól, hogy a tesóm el*aszta az életét, nem tuti, hogy én is elfogom? Bnbn

Figyelt kérdés

a novéremnek amikor ilyen idos volt mint én elnéztek szinte mident...(bulik, diszkó, reggel járt haza, pasik,délig aludt, stb..) és most 30 éves,velunk él, férj,gyerekek,munka,pénz, életcél nélkul, depressziósan....

a szuleim szerint ez mind azért van, mert hogy ennyi minden meg el volt neki nézve....

és engem meg az oruletbe kergetek lassan , nem mehetek a baratoimmel sehova, diszkóba pláne... még a kozelébe se..,. nem aludhatok a barátomnél, van barátom ( 1,5 éve) de nála se alduhatok, vele annyi h kiengedek midennap.. de az is h ha 11 kor jovok haza este,,akkor már jajj késo jottel...hol voltatok? máskor gyere ne ilyenkor gyere...


Most is lesz diszkó, ahol az osszes ismerosom ott lesz( osztálytársak, barátnok..)és csak én nem mehetek...


múltkor az osztályom szervezett egy 3 napos bulit..csak az osztálytársak...seki más... perszehogy engem nem engedtek....


Mit csináljak? próbáltam már 100szor beszéli veluk...de semmi hatás... úgyis a magukét modják folyton...

17 éves vagyok, és úgy kezelnek mint egy 5 évest...nem értik meg, hogy egy kis szórakozásra nekem is szukségem van....


2011. aug. 12. 23:38
 1/3 anonim válasza:
100%
ez magátol értetődő de arra még nem gondoltak a szüleid hogyha falakat építenek köréd akkor ugyanojan helyzetbe kerülsz mint a nővéred csak más körülmények között?
2011. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem eléggé átestek a ló túloldalára... neked túl keveset engednek, a nővérednek meg túl sokat. De annyira egyénfüggő. a tesóim és én is akkor és annyit bulizunk, amennyit akarunk, mégsem hajnalban járunk minden nap haza. Senki sem siklott félre. Mindenkinek vannak céljai, álmai.

Amúgy sem biztos, hogy csak a buliktól lett ilyen. Például senkinek sem tűnt fel, hogy nem tanul? Vagy hogy nincs célja? Külön "jópofa", hogy rajtad verik le a nővéred hibáját. Lesz itt még sok válasz, végszükség esetén mutasd meg nekik. Vesztenivalód nincs...

2011. aug. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a nővéreddel.. Lehet ha a nővéred mondja a szüleidnek, hogy nézzétek meg ez a lány sokkal érettebb nálam, nyugodtan el lehet engedni, megértik majd. Elvégre is a nővéred miatt csinálják ezt veled, lehet ha ő beszél velük hatásosabb..
2011. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!