Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak rá? Visszatalál hozzánk?

Várjak rá? Visszatalál hozzánk?

Figyelt kérdés
Férjem 16év együttélés után 1hónapja elhagyott minket egy 20éves lány miatt.(ő 40)2és féléves a gyermekünk.Mindennap látogatja,sűrűn van nálunk.Nagyon nehéz nélküle.Reménykedhetek még,hogy visszajön hozzánk?Tegnap azt mondta ha nem lenne barátnője akkor sem jönne vissza.Nagyon boldogok voltunk,egy fajta álompár.Teljesen más ember lett azóta.
2011. aug. 13. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap azt mondta ha nem lenne barátnője akkor sem jönne vissza."

Mi még itt a kérdés?

2011. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

50-50%. Elképzelhető,hogy olyan dolgot kap meg a lánytól amit te nem adtál meg neki,még ha álompár voltatok is.Én nagyon sajnálom a gyermeketeket,mert egy apára is szüksége van,hogy egészséges lelkületű felnőtt váljon belőle,kár hogy ezt néha a lelépő fél les.arja,akár mi is állt a háttérben.

Próbálj meg beszélni vele,hátha megtudjátok még oldani a problémát és visszatalál.

2011. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha ő azt mondta,hogy nem,akkor biztos nem fog!!

Tudom,hogy nehéz,de próbálj beletörődni,és tovább élni az életedet.

2011. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem.Arra az időre gondoltam,mikor elmúlik a lila köd és rájön,jó velünk.
2011. aug. 13. 16:01
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Visszavenned miutan kihancurozta magat a kis csajjal, miutan a kis csaj kidobja/megunja?
2011. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
annyira csak nem voltatok boldogok vagy legalábbis ő nem hiszen másnál keresi a boldogságot.
2011. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Ebbe még bele sem gondoltam,de teljes mértékben igazad van!!Érzelmileg sem mindegy,de az is elképzelhető,hogy valami betegséget is összeszed ettől a csitritől.
2011. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

FromOz válaszát folytatva... majd miután talál egy újabb csitrit, megint lelép.

Hát, így is leélheted az életed...

2011. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ha megunja, akkor rájön, hogy mit veszít, és visszamegy. De én pl. nem hinném, hogy meg tudnék bocsátani egy ilyet. Az apámmal is volt ilyen kb. ennyi idős korában. Igaz, ő nem hagyott itt minket, hanem csak zajlottak a titkos találkák, telefonbeszélgetések... Itt maradt, de néha arra gondolok, hogy bár vált volna el anyámtól, mert nem jó a házasságuk. Persze sajnos sok más tényezőt figyelembe kell venni, pl. pénz, a gyerekek...

Én már lassan ott tartok, hogy inkább nem leszek soha házas, minthogy egy ilyen megtörténjen velem... ja, és soha, SOHA nem lennék képes házas férfival bármiféle viszonyba keveredni, mert végigéltem ezt gyerekként és iszonyúan gyűlölöm az egész apuci-fiatalabb-csaj-után-néz szituációt...

Én sztem azt csinálnám, hogy egy pillanatig sem éreztetném vele, hogy visszavárom, sőt. Hadd essen pofára, amikor mégis vissza akarna jönni, ne higgye azt, hogy büntetlenül megússza a dolgot. Anyám tűr és apám minden idióta szeszélyét elviseli, nap mint nap lenyeli a gorombaságait. Szép-szép, együtt maradtak. De én nem akarok ilyen életet...

2011. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja igen, 23/L vagyok... :P
2011. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!