Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreérthető sms a párom...

Félreérthető sms a párom telefonjában, semmi reakció. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Párom ma reggel hazajött a munkából (éjszaka dolgozik), lefeküdt aludni. Csörgött a telefonja, nem ébredt fel rá. Rá nem sokkal kapott egy sms-t. Megnéztem, mert volt már rá példa, hogy fontos dolog miatt keresték, és nekem kellett felébresztenem, annyira mélyen alszik. Az sms a következő volt:


"Mondtam, hogy majd keresni foglak, miért nem vetted fel? Ezek szerint te a teltebb nőket szereted! Ugye? :)"


Kiakadtam, nem kicsit. Prosztatagyulladásra hivatkozva 1 hónapja nem szexelünk, amúgy pedig ő éjszaka dolgozik, én meg nappal, így keveset vagyunk együtt.


Felébresztettem, azt mondta haláli nyugalommal, hogy nem vagyok normális, ez csak egy diszpécser, akivel jókat szokott beszélgetni, és Rólam mesélt neki. 28 hetes terhes vagyok, tény, hogy meghíztam, ami külön rosszul esik, hogy ez nála "beszédtéma" idegenek előtt, vagy nem is tudom...


Végül rácsaptam az ajtót, ő meg fejcsóválva visszafeküdt aludni.


2011. aug. 14. 13:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%
Tudod egyáltalán nem humoros, persze, hogy felkapod a vizet. Az meg még külön csodás, hogy egy terhes nő alkatán viccelődik valaki.
2011. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
94%

Inkább rekedjen meg valaki 15 éves szinten, bár én ezt nagyon nem nevezném annak, minthogy egy ilyen karótnyelt unalmas alak váljék belőle.

Isten óvjon az ilyenektől. :)

2011. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
65%

Inkább rekedjen meg valaki 15 éves szinten, bár én ezt nagyon nem nevezném annak, minthogy egy ilyen karótnyelt unalmas alak váljék belőle.

Isten óvjon az ilyenektől. :)



Még szerencse, hogy van középút is:P

2011. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagyok karót nyelt, sőt igen fejlett humorérzékkel vagyok megáldva, de te hülye vagy, hogy családos apának ilyet küldözgetsz, ez nem vicces, sőt, tudod van az a mondás, hogy minden viccnek a fele igaz.
2011. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!