Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreérthető sms a párom...

Félreérthető sms a párom telefonjában, semmi reakció. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Párom ma reggel hazajött a munkából (éjszaka dolgozik), lefeküdt aludni. Csörgött a telefonja, nem ébredt fel rá. Rá nem sokkal kapott egy sms-t. Megnéztem, mert volt már rá példa, hogy fontos dolog miatt keresték, és nekem kellett felébresztenem, annyira mélyen alszik. Az sms a következő volt:


"Mondtam, hogy majd keresni foglak, miért nem vetted fel? Ezek szerint te a teltebb nőket szereted! Ugye? :)"


Kiakadtam, nem kicsit. Prosztatagyulladásra hivatkozva 1 hónapja nem szexelünk, amúgy pedig ő éjszaka dolgozik, én meg nappal, így keveset vagyunk együtt.


Felébresztettem, azt mondta haláli nyugalommal, hogy nem vagyok normális, ez csak egy diszpécser, akivel jókat szokott beszélgetni, és Rólam mesélt neki. 28 hetes terhes vagyok, tény, hogy meghíztam, ami külön rosszul esik, hogy ez nála "beszédtéma" idegenek előtt, vagy nem is tudom...


Végül rácsaptam az ajtót, ő meg fejcsóválva visszafeküdt aludni.


2011. aug. 14. 13:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
42 éves a párom, és egyébként tényleg nem csak alibi nála a betegség, együtt mentünk orvoshoz, stb.
2011. aug. 14. 13:55
 12/24 anonim ***** válasza:
15%
én tényleg nem akarlak idegesíteni..főleg h baba van.de ne hagyd annyiban.mert bármit írtok nem normális h egy idegen nő ilyen sms-eket írogat egy családapának!!!!! én nem írnék ilyet egy olyan ffinak aki nem érdekel..gondolkozzatok már!! Ti írogatnátok???
2011. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam ilyen smst. De ez csak vicc!!!! Elhiszem, hogy van, akinél nem szokás, de ez egy egyszerű poén. Nekem sem volt soha komoly szándékom az ilyenekkel. És amiket én kaptam azokon is csak röhögtem.
2011. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10%
Hát vicc ide vagy oda, ezen én is berágnék. A munkahelyi hülyülésnek, ártalmatlan flörtöknek a munkahelyen kellene maradniuk szerintem. Ne jöjjön a párom után az otthonunkba.
2011. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy manapság hisztisebb vagyok a megszokottnál, de amikor nagyritkán bemegyek a páromhoz a munkahelyére, mindenkinek be szokott mutatni - külön kitérve a kislányunkra a pocakban - és előttem is éppúgy poénkodik a kollégákkal, semmiféle feszengés, vagy titkolózás nincs.


Azon kívül meg, hogy nincs szex, mindig kapok puszit, megölel, mindig ő akarja bekrémezni a pocakomat, ilyesmi.


Én is arra hajlok, hogy túlreagálom kicsit.

2011. aug. 14. 14:00
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg nem is az otthonba ment, hanem a férj telefonjába, amit a feleség elolvasott.
2011. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyugodj meg. :)

A görbe péniszét meg eszedbe ne jusson elmesélni senkinek :D

2011. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Lehiggadtam. Sütök a férjecskémnek almás sütit, utána meg megyek dolgozni -.-

2011. aug. 14. 14:07
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Abból hozhatnál nekem is, imádom az almás sütit :D
2011. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem igazat mondott, tényleg vannak ilyen ostoba, 15 éves szinten megrekedt pitsák, akik jópofa dolognak tartják, hogy családapának küldözgetnek ilyesmit és fel sem fogják, hogy ebből mekkora zűr lehet. Én lehet, hogy visszaírtam volna, hogy "hát nem is az anorexiásokat":)))
2011. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!