Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogy mindig jókedvű...

Baj hogy mindig jókedvű vagyok és nevetek?

Figyelt kérdés

Én ritkán vagyok ideges de akkor általában nagyon. Egész nap röhögök az embereken és képes vagyok magamba is a saját hülyeségeimen. amikor meg a hülye haverjaimmal vagyok mondjuk egy kocsmába akkor le se lehet lőni :D ha jól érzem magam akkor azt még a szomszéd is hallja, a multkor át is szól thogy "megint jól érzed magad?" én bármikor bármin tudok jókat nevetni. amikor anyáméknál vagyok akkor őket zavarja egy kicsit de nekem azt ki kell adnom magamból. egy pár feles után meg már végem van...dől belőlem a hülyeség és órákon keresztül nevetek. Engem nem zavar. Szerintem jó hogy vannak még olyan emberek akik a mai világban jókedvűek tudnak lenni. Titeket zavarna?

24f


2011. aug. 14. 14:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem , mi is a párommal ilyenek vagyunk, tudod neked boldog életed lesz, ha ilyen az alap természeted.
2011. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem baj, addig mig nem idetlenul viselkedsz. Akkor mar idegesito. Kocsban vigyazz, mikor miert rohogsz. Sokan felreertik, foleg egy par feles utan. Jopofi helyett johet a pofas, bunyo.
2011. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
egyszer összeülhetnénk :DD
2011. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Engem zavarna ige, ezeket az embereket soha nem tartottam hitelesnek. Olyan nincs, hogy az embernek 0-24-ig baromi jó kedve van: problémák, nehézségek mindig vannak. Aki pedig ezeket is képes egy röhögéssel elintézni, egyszerűen nem tudom komolyan venni. Én sem vagyok egy pesszimista alkat, tudok én is jókat nevetni de nem természetes nekem az az ember, aki így viselkedik mint te.


25 N

2011. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

Hát akárki akármit mond, szerintem az a jó ha valaki olyasmi mint te. Gondolom te is biztos érzed a problémákat meg ilyenek. De jobb jókedvűnek lenni mint egész nap idegeskedni meg szomorkodni.

"2 méter röhögést!" :D

2011. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

De jobb jókedvűnek lenni mint egész nap idegeskedni meg szomorkodni.


Szerintem meg igenis meg kell élni a fájdalmat és a szomorúságot, ha úgy adódik. Láttam én már olyan ember összeomlani, aki fennen hangoztatta a "keep smile" nézetet.

2011. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ne hallgass másokra! Apám egyik ismerősének van egy ilyen haverja nagyon hasonlít rád csak ő idősebb tőled. Nagyon jófej a csávó :))
2011. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

jaj :D

*apám haverját akartam írni.

2011. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sok ember a rohogessel alcazza a bajait, onbizalma hianyat, mig egy nap a dilihazban talaljak magukat.
2011. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Persze. nekem is vannak gondjaim de azokat megoldom. Csak szerintem felesleges egy dolgon idegeskedni napokig ami már megtörtént. Jó felőlem lehet szar kedve de nálam hamar elmúlik (nem minden). Nekem is szoktak szar napjaim lenni de megpróbálok mosolyogni
2011. aug. 14. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!