Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogy mindig jókedvű...

Baj hogy mindig jókedvű vagyok és nevetek?

Figyelt kérdés

Én ritkán vagyok ideges de akkor általában nagyon. Egész nap röhögök az embereken és képes vagyok magamba is a saját hülyeségeimen. amikor meg a hülye haverjaimmal vagyok mondjuk egy kocsmába akkor le se lehet lőni :D ha jól érzem magam akkor azt még a szomszéd is hallja, a multkor át is szól thogy "megint jól érzed magad?" én bármikor bármin tudok jókat nevetni. amikor anyáméknál vagyok akkor őket zavarja egy kicsit de nekem azt ki kell adnom magamból. egy pár feles után meg már végem van...dől belőlem a hülyeség és órákon keresztül nevetek. Engem nem zavar. Szerintem jó hogy vannak még olyan emberek akik a mai világban jókedvűek tudnak lenni. Titeket zavarna?

24f


2011. aug. 14. 14:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, mindig megkapom hogy mekkora kárörvendő vagyok, meg mindig csak röhögök. Könnyű megnevettetni:D De jobb mint ha depis lennék

22/L

2011. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szia kérdező,mintha én írtam volna,ugyan ilyen vagyok én is,csak lány vagyok,én szeretem az ilyen embereket,mert én is ilyen vagyok :)


19/L

2011. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, sőt, én is ilyesmi vagyok. Sokan írták előttem, hogy a fájdalmakat, problémákat meg kell élni. Én úgy élem meg, hogy mosolygok egyet, és általában minden rendbe jön... :D
2011. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem baj, ha jókedvű vagy, de írod, hogy az embereken röhögsz. Ez már nem biztos, hogy annyira pozitívum, még akkor sem, ha sok emberen tényleg lehet röhögni.
2011. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően azt hiszem nem zavarna egy ilyen ember, de egy bizonyos határ után a megmagyarázhatatlan jókedv bárgyúságnak tűnik.

Ha viszont jól érzed magad így (nyilván igen), akkor minden oké, akkor lenne csak baj, ha erőltetnéd a jókedvet, és csak színjáték lenne. Ha őszinte a jókedved, az azt is jelenti, hogy hozzád hasonlóakat fogsz magad köré vonzani, és vidám, boldog életed lesz. A nevetés, a jókedv úgyis meghosszabbítja a várható élettartamot, úgy tudom!

2011. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem zavarna...én is ilyen vagyok. Azért mert az ember nem veszi depire a problémát, hanem vidáman próbálja megoldani, attól még nem komolytalan, egyszerűen csak pozitivan áll a dolgokhoz....nincs maszáj az őseid között???-DD
2011. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Az embereken csak akkor ha ritkahülyék :D de amikor emberek között vagyok akkor szinte mindenkinek jó kedve lesz és röhög velem :D
2011. aug. 19. 18:23
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :)) ne törődj másokkal csak érezd jól magad :)
2011. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akinek meghalt a gyermeke, és úgy próbálta túltenni magát a dolgon, hogy folyton idétlenül röhög meg bohóckkodik. Valami nincs rendben annál, aki folyton röhög.
2015. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!