Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogy mindig jókedvű...

Baj hogy mindig jókedvű vagyok és nevetek?

Figyelt kérdés

Én ritkán vagyok ideges de akkor általában nagyon. Egész nap röhögök az embereken és képes vagyok magamba is a saját hülyeségeimen. amikor meg a hülye haverjaimmal vagyok mondjuk egy kocsmába akkor le se lehet lőni :D ha jól érzem magam akkor azt még a szomszéd is hallja, a multkor át is szól thogy "megint jól érzed magad?" én bármikor bármin tudok jókat nevetni. amikor anyáméknál vagyok akkor őket zavarja egy kicsit de nekem azt ki kell adnom magamból. egy pár feles után meg már végem van...dől belőlem a hülyeség és órákon keresztül nevetek. Engem nem zavar. Szerintem jó hogy vannak még olyan emberek akik a mai világban jókedvűek tudnak lenni. Titeket zavarna?

24f


2011. aug. 14. 14:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem add mindig ön magad és ne másnak próbálj megfelelni, tedd azt amihez kedved van. Én is sokat vigyorgok, jókedvű vagyok, szoktam viccelődni is és másokat le is fárasztok a hülyeségeimmel, de ezektől eltekintve vevő vagyok komolyabb témákra is.
2011. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog!:-) És egyetértek az elsővel,biztos boldog életed lesz,mert felül tudsz kerekedni a nehézségeken!

A harmónia pedig mindenre orvosság:-))))

Szívesen járnék olyan társaságba,ahol van egy olyan ember aki mindig jobbkedvre derít és együtt ihatjuk a feleseket és röhögcsélhetünk jókedvűen,őszintén!

Maradj mindig ilyen!

2011. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

' Szerintem jó hogy vannak még olyan emberek akik a mai világban jókedvűek tudnak lenni. '

ezt nagyon adom. lehetsz jókedvű meg minden, azt mindenki szereti, csak ha komoly dolgokról van szó, akkor állj úgy is hozzá, és akkor nem lesz semmi baj. :-) 15/L

2011. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
nem zavarna. de egyébként érdekesnek találom, hoyg felmerült benned a kérdés, hoyg ez baj-e.
2011. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Htá csak azért mert anyámékat már néha zavarja de általában mindenki jól szórakozik :D
2011. aug. 14. 18:00
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

Engem hosszú távon idegesítenél :D Mindennek meg van a helye és ideje, a nevetésnek is. Az, hogy már a szomszéd rád szólt, az túlzás.

Nem baj ha ritkán látni szomorúnak, de a harsányság idegesítő.

2011. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

hehe :D

nem szólt rám csak megkérdezte :D de ők is szoktak rajtam szórakozni :D

2011. aug. 14. 21:43
 18/29 anonim ***** válasza:
93%
lehet valaki mindig jókedvű, mosolygós, de ez átmehet olyan "bohócossá", ami már idegesítő
2011. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Tegnap 21:28-as vagyok


A megkérdezés burkolt dorgálás ;)

Am ha komoly dolgokról komolyan lehet veled beszélni, akkor nincs gáz.

Kocsmában viszont halálidegesítő egy ilyen fazon, mert a túl végről lehet hallani, hogy mit beszéltek, akik meg egy asztalnál ülnek, azok meg nm értik egymást.

szóval csak csínyján a hangos röhögéssel :)

2011. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
annyira azért nem nyerítek :D
2011. aug. 15. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!