Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A viselkedésem miatt elveszíte...

A viselkedésem miatt elveszítem a barátomat lehet, beteg vagyok úgy érzem, komoly lelki problémáim vannak?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok a párommal, de hisztizni szoktam, mikor úgy érzem megbánt, zavar, hogy neki a vékony lányok tetszenek én nem vagyok kövér, se molett, csak 3-4kg felesleg van rajtam, de mondta, hogy jobb lenne,ha kevesebb lennék, igaz csak akkor, amikor rákérdeztem. Mikor szóba kerültek a votl barátnői megemlíti, hogy mennyire magabiztosak voltak én meg nem. Sajnos tényleg, nem vagyok önálló teljesen, szétszórt vagyok és nehezen tudok koncentrálni bármire. Külföldön élünk, én jöttem ki, hogy együtt legyünk és nehéz a beilleszkedés, mert nem tudom elég jól a nyelvet és van mikor gyakran feladok mindent, mondta, hogy felnőtt nőre van szüksége, de én borzasztó nőnek tudom magam érezni, aki állandóan álmodozik, például, hogy összeházasodunk, gyerekünk lesz, engem ez éltet. Van mikor öngyilkosságon is gondolkodtam már, igaz nem gondolom teljesen komolyan, de már a gondolata is megrémít. Úgy érzem idegen nekem ez a világ. Nagyon szeretem, ő is engem, de mindenen szinte megsértődöm és túl érzékeny vagyok. Orvoshoz nem tudok elmenni, nincs itt biztosításom. Ha haza költözöm, akkor megbánhatom, akkor feladtam. Irigylem azokat a nőket, akikre felnézhet a párjuk, rám nem igazán lehet, a saját vermembe estem, elföldeltem magam. Azt mondta a barátom, hogy ha nem gondolkodom, nem figyelek,akkor nem tudunk együtt maradni. Nem tudom miért vagyok ilyen. 30 éves leszek és család, gyerek még félúton sincs, az álmaimban, vágyaimban mindig, de csalódott vagyok, rettentően szomorú és félek.
2011. aug. 14. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha 30éves vagy és még mindig nem találtad meg azt az igazi embert akivel EGYÜTT gondolhat a családtervezésre,stbre,akkor az elég baj.Ennyi idősen pedig határozott nőnek kéne lenned,persze lehetnek kételyeid,de ne a férfival szemben akivel együtt élsz.Ha ő szeret téged,akkor vésd jól a fejedbe és ne aggódj mert elveszítheted.Legyél csinos,dolgozz,sportolj,kapcsolódj ki,barátnőzz,legyél vidám,ne hagyd magad elporosodni,és egyedül hogy a gondolataid rabja lehess!
2011. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idegen földön, csekély nyelvismerettel nehéz magabiztosnak lenni. Az a fő kérdés, biztos vagy-e abban, hogy ezzel az emberrel akarod leélni az életed? Ha igen, akkor mindent ez kell, hogy meghatározzon. Szedd össze magad, tanuld a nyelvet, próbáld leküzdeni az akadályokat. És lehetőleg ne hisztizz, mert azt senki nem szereti.


Ha viszont nem vagy biztos abban, hogy ő az igazi, akkor el kell gondolkodnod azon, hogyan tovább.

2011. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tanulom a nyelvet minden nap, már haladtam és jobban kommunikálok, sajnos otthon nem neveltek meg az önállóságra és most iszom a levét.Tudom, hogy sokan ezt nagyon furcsálják és idegenül hangzik, de igen, voltak lelki problémáim, visszahúzódó voltam, önbizalomhiánnyal küzdök a mai napig, pedig mások szerint nagyon szép vagyok, van diplomám, de mindig problémám volt magammal. Én nem tudom, hogy ki lehet-e ebből mászni, saját magam börtönében élek és nem találom a kulcsot a zárhoz. Elszívom a magam és mások energiáját. Talán azért is lehet, mert hamar meghalt apum, aki nagyon jól nevelt engem, anya meg nem tudott mit kezdeni a hirtelen kialakult helyzettel és,hogy sok csalódáson mentem keresztül a párkapcsolataim alatt, ráadásul egyke is vagyok és sokszor éreztem magányosnak magam.
2011. aug. 14. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.lehet tudni hol éltek?mert én is kinn élek a párommal külföldön,de mi Angliában.esetleg össze barátkozhatnánk ha van kedved!!üdv,Edina 20L
2011. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!