Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetesen az egészség a...

Természetesen az egészség a legfontosabb, de ezen túllépve inkább kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
És hogy hívják?
2009. jan. 19. 21:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy. tényleg. én fiút szerettem volna, fiam van, de nekem elsőre nem is lehetett volna lányom, vhogy ezt éreztem is. a fiúk akaratosabbak talán, de ez sem 100%
2009. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

az biztos hogy az egészség a legfontosabb!Én kislányt akartam és az is lett Zoé Dorina lett a neve!!de fiúnak is ugyanúgy örültem volna!!


2hós kicsilány anyukája

2009. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

én kislányt szerettem volna első gyereknek, fiú lett. :-)nyagyon szeretni való Kis Kópé. szerintem a fiúknak valamivel könnyebb az életben.

Bencének hívják. Ha lány lett volan akkor Anna vagy Hana lett volna. Na de majd a következő.

2009. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi lányt szerettünk volna,de uh-on kiderült,fiú,egyből átértékelődtünk,imádjuk azóta is,Ábel.Majd ha lez hugica,Zsófi lesz.A lényeg,hogy a Tiéd,szeresd nagyon!
2009. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem voltam terhes, fiút akartam, aztán mikor teherbe estem, már mindegy volt. Kislány lett, Emese, cukibaba, imádjuk :)
2009. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is lányt szerettünk volna,fiú lett. Levente. Ha lány lett volna akkor Abigél (az apa öröme)
2009. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én lányt szerettem volna nagyon és az is lett! Hanna Zsanna a neve. Nagyo fiú "ellenes" voltam, de amíg nem tudtuk hogy milyen nemű addig szépen kezdtem bartákozni a gondolattal hogy a kisfiú is édes. És az is egyébként, nem tudom miért tiltakoztam a fiú ellen korábban. Szóval amikor már tudtuk hogy lány akkor persze nagyon boldog voltam, de ma már egy kisfiú babát is ugyan így tudnék szeretni. Amúgy ha fiú lett volna akkor André Márk lenne a neve.
2009. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kisfiút szerettem volna, akinek Ákos lett volna a neve, ehhez képest a 24. heti 4D uh-n tudtuk meg hogy lánykánk lesz, aki jelenleg 17 hónapos Pelós Ördög. Sokak szerint 6 fiú veszett el benne! :-) Ja, és imádjuk!
2009. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
É
2009. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Látom, hogy mindenki nevet is ír: Jázminunk van. :-)
2009. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!