Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet ezt vagy...

Szerintetek lehet ezt vagy még nem? Én nagyon szeretném, de természetesen a baba egészsége a legfontosabb! Részletek lent.

Figyelt kérdés
4 hetes kisbabámnak szeretném kifesteni a lábán a körmöt, azt nem veszi a szájába stb. Szerintetek lehet vagy kárt okozok neki, mert akkor természetesen nem csinálom meg! Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 18. 16:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes babának meg se látszana, olyan picike körmei vannak a lábujjain. Megkérdezhetem miért szeretnéd kifesteni neki?
2010. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt komolyan kérdezted? Mi szükség lenne rá? Szerintem nem tesz jót, ha az ő vékony kis körméről felszívódik valami a lakkból... Remélem, viccnek szántad a kérdést :)
2010. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem, nem tudom mért akarom, szerintem aranyos lenne, de ha árt neki természetesen nem próbálom ki! Amúgy olyan körömlakkot vettem ami nem allergizál.
2010. aug. 18. 16:52
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Persze, nyugodtan kifestheted. A kezére meg építs műkörmöt, pelusból meg keress tanga pelust! :(((

Komolyra fordítva a szót, szerintem ne fesd ki!

2010. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem hogy egészséges, ha az erős körömlakkszagot belélegzi. De csináld ha akarod, ezzel az erővel akár ki is sminkelhetnéd.
2010. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Amúgy ment a zöld kezecske mindkettőtöknek!
2010. aug. 18. 16:53
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Köszi a zöld kezecskét. De szerintem egy lakkozott körmű kisbaba épp ellenkező hatást váltana ki, ha közösségbe vinnéd esetleg. Én nem festeném ki a helyedben.
2010. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! A többiektő pedig nem kioktatást kértem, hanem korrekt válaszokat!
2010. aug. 18. 17:11
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mindenki úgy neveli a gyerekét és azt csinál vele amit akar, de szerintem elég furcsán nézne ki egy 4 hetes baba kifestett körmökkel.Egyáltalán milyen színt vettél neki?

A körömlakk amúgy nem káros, tehát nem szívódik stb, de szerinted az erős lakkszag nem baj neki?vagy ha le fogod mosni?mert szerintem igen, szóval felejtős lehetne ez.

Ráérsz még divatmajmot csinálni belőle, egyelőre hagyd békén.

2010. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia


En betegesen szeretem a szakmam, de egyszer sem jutott eszembe, hogy muszempillat episek a lanyomnak, vagy kiruzsozzam pedig nem 4 hetes.

Teljesen felesleges es szerintem ronda is lenne!!

2010. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!