Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetetlen vagyok. Szerintetek...

Tehetetlen vagyok. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval 13 éves vagyok a bátyám 16.Anyukám és apukám még sosem ütöttek meg vagy ha még is az kisebb koromban volt.A tesóm folyton ütöget rám fekszik a fejemet üti, ököllel.

Szóltam anyunak ma is de csak annyit mondott " fáradt vagyok és még itthon is ez fogad.. " és ennyit tudót mondani .Apukám nem él velünk neki nem tudok szólni. Én meg nem vagyok olyan erős h vissza üssek mert már próbálkoztam és csak rosszabb lett.És ez egyre rosszabb lesz már a barátai előtt csinálja ezt velem.. Valamelyikkel jobba vagyok, de nem annyira h ne röhögjön viszont ez nekem fáj.:S És szerintem nagyon égő is.. Napi 12 órát a szobámba van a bátyám mert itt van számítógép és nem lehet kivinni a szobámból .Így mikor bent vagyok akkor provokál és ha itt vannak a barátnőim előttük is ezt csinálja..Mit csináljak szerintetek?


2010. ápr. 7. 00:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( nagyon ronda dolog, ha valaki üti a gyengébb kishúgát!

Szólj a szüleidnek! Ők majd helyreteszik a bátyádat.

2010. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

nekem sem tetszik:(

nem tudok.Anyut nem érdekli Apa pedig nem velünk él.:'(

2010. ápr. 7. 00:23
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Helyre rakjam a tesód?:D F/21
2010. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ahha:)
2010. ápr. 7. 00:32
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyen mocsok kölköket, akik verik a hugukat. Én anyukád helyében, akkorát vágnék rá, nem lenne kedve téged többé bántani.
2010. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én se csipem az ilyet. Egyébként ha anyukád nem tesz semmit, akkor az a legtöbb,amit tehetsz,hogy nem foglalkozol vele. Nem védekezel,nem sikongatsz, egyszerűen csak fekszel. Egy idő után megunja,hogy nem reagálsz rá, nem tud vele bosszantani. Csinálj úgy,mintha semmi sem történne, majd megunja és leszáll rólad.
2010. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nincs valami nagyobb srác haverod vagy barátnőd bátyja? ő rá szólhatna kicsit erélyesebben is hogy tudja hol a helye..vagy apukád..attól hogy nem éltek együtt még seggbe rúghatná
2010. ápr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
jujj ez durva:O írok privátot:O
2010. ápr. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

szia!


felejtsd el, hogy erőszakkal torold meg, egyrészt nem értelmes megoldás, másrészt könnyen kerülhetsz még nagyobb bajba.

s helyes és hatásos megoldás az lehet, ha az iskolába megkeresed azt a tanárt, vagy tanárnőt, akit a leginkább kedvelsz és megbízhatónak ítélsz. kérd meg, hogy négyszemközt beszéljen veled. röviden mondd el neki a helyzetet, és emeld ki, hogy az anyukád nem akar foglalkozni a problémával. hidd el, ez hatásos lesz, ha a tanár hívja fel majd. írj majd, hogy mi történt!

2010. ápr. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
És komolyan üt, vagy csak szórakozik? Ez a hülye kamaszkor! Tudom, nálunk ugyan ez megy. Állandóan egymást piszkálják (vagyis a nagyobb a fú, ő a húgát)Ez nem komoly verés, ez kamaszkori "Nem tudok mit kezdeni magammal", ki fogja nőni. Persze, tudom, hogy rossz, és bármi van anyukádnak kell őt helyre rakni! Apukád nem él veletek, de gondolom találkoztok, szóljál hogy beszéljen vele, és tegye a tesót helyre. És tényleg azt tedd, hogy kerüld el, ne vedd a lapot, aztán csak megunja, de elsősorban zsólj szüleidnek, nagyszülődnek, beszéljenek vele, hogy ez nem való dolog.
2010. ápr. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!