Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek az ellen, hogy...

Mit tehetek az ellen, hogy folyton belehabarodok idősebb férfiakba?

Figyelt kérdés

Elég kínos a helyzet. 15/L vagyok, és tetszett már tanár a suliból, meg pár ember, akik a család jó barátai... Nem tudom mit tegyek. A tanárokból "kiszerettem", de ha találkozok egy jófej 30-as férfival, akkor tuti, hogy jó sokszor fogok rágondolni jó sok ideig... Természetesen nem vallanék szerelmet, nem jönnék össze velük, meg semmi ilyesmi. De annyira kínos...

Tetszett pár ember a kortársaim közül is, de persze nem komolyan. (Most éppen nincs kiszemeltem.)

Talán előhozzátok az apámmal való viszonyomat: ez leginkább semleges. Ugyan velünk él, de nem sok kapcsolatom van vele, ritkán tudunk jót beszélgetni.

Segítség...


2011. aug. 14. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyonis bensőséges a kapcsolatom az apukámmal. Vele élek, nagyon jó a viszonyunk. Nagyon sok mindenben segít(ett) nekem, mindenben számíthatok rá, őszintén beszélget(het)ünk minderől.


Mégis az idősebb korosztály tetszik. :-) Már 13-14 éves korom óta. Most 21 vagyok. És olyan 40 éves korosztályig van az "ideálom".

2011. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam olyan 17 éves koromig, aztán elmúlt magától. :D Most 21 vagyok és 29 éves a barátom, de szerintem ez egyáltalán nem vészes, annó 14 évesen is 30 feletti férfiak tetszettek, de semmi nem történt velük, ők nem is tudtak erről. Úgyhogy megnyugodhatsz ezzel nincs semmi probléma. :)
2011. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromban én is ugyanígy voltam:) Most meg 29 évesen van egy 2 évvel fiatalabb férjem...:D
2011. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Apa-problémákra utal.
2011. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromban nekem is tetszettek az idősebb pasik, főleg a színészek, sportolók, tehát a híres emberek. :) Szerintem ez sok kamasznál van így, nálad annyi a különbség, hogy "hús-vér" pasinál érzed ezt. Amolyan plátói szerelem, el fog múlni. :) Nekem egyébként apukámmal teljesen normális kapcsolatom volt mindig is és most is. Most így 37 évesen a férjembe vagyok szerelmes, aki pedig 2 évvel fiatalabb, mint én. :)
2011. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!