Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek az ellen, hogy...

Mit tehetek az ellen, hogy folyton belehabarodok idősebb férfiakba?

Figyelt kérdés

Elég kínos a helyzet. 15/L vagyok, és tetszett már tanár a suliból, meg pár ember, akik a család jó barátai... Nem tudom mit tegyek. A tanárokból "kiszerettem", de ha találkozok egy jófej 30-as férfival, akkor tuti, hogy jó sokszor fogok rágondolni jó sok ideig... Természetesen nem vallanék szerelmet, nem jönnék össze velük, meg semmi ilyesmi. De annyira kínos...

Tetszett pár ember a kortársaim közül is, de persze nem komolyan. (Most éppen nincs kiszemeltem.)

Talán előhozzátok az apámmal való viszonyomat: ez leginkább semleges. Ugyan velünk él, de nem sok kapcsolatom van vele, ritkán tudunk jót beszélgetni.

Segítség...


2011. aug. 14. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jaj kislány, semmi rossz nincs abban, ha tetszenek a jóképű pasik
2011. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát, nem volt mindegyik jóképű.
2011. aug. 14. 22:42
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég általános dolog, majd elmúlik, vagy ha esetleg nem, az se baj, pár év múlva nem fog már annyira számítani a korkülönbség.
2011. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor normális vagyok?
2011. aug. 14. 22:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem se jöttek be soha a pattanásos girhes tinifiúk.:D
2011. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Talán előhozzátok az apámmal való viszonyomat: ez leginkább semleges. Ugyan velünk él, de nem sok kapcsolatom van vele, ritkán tudunk jót beszélgetni."


Épp ezért vágysz idősebb pasikra mert nem vagy elég bensőséges viszonyban az apáddal, keresel valamit amit őbenne nem találtál meg. A pszichológusok szerint.

2011. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Persze:D Nyugi:) Ennyi idősen én is odavoltam az idősebbekért:P

Most meg már a fiatalabbakért...xD Pedig még csak 19 vagyok. De aki most tetszik is pl 17 éves.:DD

Korábban sohasem hittem volna hogy egyszer fordul a kocka.

Na jó, azért most is tetszenek az idősebbek közül is. ;)

2011. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek az helyes idősebb pasik, kb.50 éves korig:)

29/N

2011. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. aug. 14. 22:54
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Apakomplexus.
2011. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!