Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Az ex pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Az ex pasim néhány napja felkeresett, hogy még mindig szeret és minden lányban engem lát. Most szeretne velem talizni és azt mondja h megbánt mindent. Most higgyek neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Mikor felköltözött Pestre, akkor szakítottunk. 1 évig jártam vele de ezalatt megcsalt egy csomó csajjal meg össze-vissza hazudozott. Anno nagyon sokat szenvedtem miatta, de ő volt az első szerelmem.
2010. febr. 4. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

"megcsalt egy csomó csajjal meg össze-vissza hazudozott"


És ezek után te még elgondolkozol?

2010. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha találkozol vele, akkor buta vagy. Mond meg neki, hogy nincs kedved többet a hazugságait hallgatni, úgysem változik meg.
2010. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hat. megprobalhatjatok.

De szerintem nem valtozott.

Nekem a volt pasim mikor vissza akart jonni, csak sexelni akart. Es azert AKART vissza jonni hozzam, mert a barati azt mondtam neki, hogy milyen hulye hogy meg nem baszott meg, mert ok ezt csinaljak a baratnojukkel.

Azon perc elkuldtem a budos francba.

Vigyazz micsinalsz.

2010. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férfi arra számít hogy mellette a párja nem fog megváltozni. A nő abban reménykedik hogy neki majd sikerül megváltoztatnia a férfit. Mindketten tévednek persze, de az igazi butaság KÉTSZER követni el ugyanazt a tévedést.
2010. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
...nem ismerlek titeket, de ez veszett fejsze nyele! Jobb, ha elküldöd! Mindig van más...és hidd el, előbb vagy utóbb megtalál, aki igazán szeret!!!
2010. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!