Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok párom exére,...

Féltékeny vagyok párom exére, és cseppet sem a szokásos értelemben! -? -

Figyelt kérdés

A kapcsolatuk évekkel a mienk kezdete előtt véget ért, nagyon ritkán váltanak pár szót, ami nyomot hagyott benne, az nem bánt, nem fogom fel versenyként, nem érzem, és nincs is okom érezni, hogy veszélyt jelenthet ránk.

De. Amit ők az évek során átéltek, olyan kihívások és próbatételek voltak, amik nekünk már nem fognak megadatni (anyagi bizonytalanság nem valószínű), én pedig úgy érzem, egyrészt sokkal jobban helytálltam volna az adott szituációban, mint az exbarátnő, másrészt nekem nem lesz ilyen nyers és egyértelmű időszak, amikor bebizonyíthatom, hogy tűzön-vízen át kitartanék mellette. (Nyilván csak a fent említett példára gondolok, tudom, hogy lesznek még kihívásai az életnek)

Mit tehetnék, hogy ez ne bosszantson?

23L, 2 éve együtt


2011. aug. 15. 10:15
 1/8 napietus ***** válasza:
100%
hát, ezt el kell fogadnod. hülyeség ilyesmin agyalni, és ne akard megtapasztalni, miket hozhat az élet. 3 éve mesés vagyonok olvadtak el, mint a jég a tűzben. szóval sosem tudhatod, ne is akard átélni (én sem szeretném).
2011. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább örülj h simán megy minden. ne haragudj,de ez kicsit beteges
2011. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát, normálisnak tuti nem normális, de szerencsére a betegestől messze áll :)

nem tölti ki minden percem a gondolat, és eszemben sincs problémát provokálni, hogy magamat igazoljam.

az bánt, hogy nem volt alkalmam igazán bebizonyítani, hogy nem csak jóban vagyok mellette, hanem bajban is.

2011. aug. 15. 10:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el fog még olyan dolgokat provokálni az élet,hogy be tudod bizonyítani,hogy a rosszban is mellette vagy-csak ne várd,inkább légy vele boldog és ne rágódj ilyeneken.
2011. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
örülj h nincs baj.bár még lehet bármi sajnos. de ne legyen! ha veled van 2 éve pontosan tudja h szereted!!!
2011. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nincs baj, ne is legyen! Lesznek még kihívások az életben, örülj, hogy minden jól megy. ;)
2011. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igazatok van, persze!:)

nem is feltétlen az a bajom, hogy mellettem még nem érte igazi kihívás az élettől, hanem hogy az exe mellett bezzeg ezrivel...:D

saját tapasztalatból tudom, mennyire össze tudja kovácsolni az embereket az együtt megjárt pokol.

2011. aug. 15. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:

ha annyira összekovácsolná együtt lennének. ha meg pokoljárás kell,keress egy drogost,vagy alkoholistát,fogadj örökbe beteg gyereket és meglsz.


eszem megáll h szép a kapcsolatod de te problémákra vágysz h bizonyíthass!!!!

2011. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!