Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? Megcsalt, és 9 hónap múlva jelentkezik a nő, hogy megszületett a lánya.

Figyelt kérdés
28 hónapos a kisfiam, 17 hetes terhes vagyok, pénzt nem ad haza ilyen-olyan kifogásokkal, a gyesből tengődünk.
2011. ápr. 12. 15:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez szívás. Valószínűleg nem is fog hazaadni semmit sem. Én a helyedbe válnék, és követelném a gyerektartást....
2011. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent nem tehetsz, tudomásul veszed, hogy ennek a kapcsolatnak annyi. Perelheted gyerektartásért.
2011. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Hát sajnállak, mert még egy baba aki apa nélkül fog felnőni. Nem megszólni, vagy elitélni akarlak, de minek vállaltál még egy gyereket egy ilyen pasinak?

Sürgősen válj el, most is a te pénzedből éltek, legalább őt nem kell eltartanod.

2011. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetnék a férjemmel....:(
2011. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalt, és pénzt sem ad haza, mi az ördögnek kellett még egy gyermeket fogannod tőle?

A megoldás az lehetne, ha elfogadnád végre, hogy erre a férfira nem számíthatsz, sem anyagilag, sem emberileg, és úgy alakítanád az életed, hogy nélküle is boldogulj. Persze ezt könnyebb mondani, mint megtenni, és biztos, hogy mindjárt 1000 ok lesz ideírva, hogy ez miért lehetetlen. De amíg ide nem jutsz el, addig csak tengődni és nyüglődni fogsz a két gyerekkel... Sajnálom. :(

2011. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele, hogy bárkinek lehet botlása, megbeszéltük, és úgy tűnt rendben van minden, már ha mondhatok ilyet az előzmények tudatában. Azt mondja ez hülyeség, hogy az övé a kölyök, és nem is érdekli. DE! Szerintem kamu, a pasik 99 %-a kíváncsi lenne, hogy igaz-e és tényleg az ő gyereke-e. Inkább húzza a valagát, mert biztos a bűnösségében.
2011. ápr. 12. 15:17
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Beadnám a válópert és követelném a gyerek tartást. Később mint a két gyerek után méghozzá annyit amennyit csak lehet.

Aztán szépen megpróbálnám kizárni az életemből csak az kéne már tőle ami jár semmi több menjen a másik nőhöz.

2011. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egy levelet meg egy fényképet kapott. Egyenlőre az se bizonyított, hogy szült a csaj. De én járjak ennek utána?
2011. ápr. 12. 15:19
 9/21 A kérdező kommentje:
Anno megigérte a csaj, hogy ott tesz nekem keresztbe, ahol csak tud. Lehet, hogy csak kamu?
2011. ápr. 12. 15:21
 10/21 A kérdező kommentje:
Mennyi gyerektartást kaphatok?
2011. ápr. 12. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!