Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom ennyire külföldi...

Miért vágyom ennyire külföldi férfira?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének a kérdés miatt,felnőtt nő vagyok. Azt vettem észre,hogy sokkal jobban érdekelnek a külföldi férfiak,mint a honfitársaim,nem tudom,hogy miért. Talán a kalandvágy vagy egy más kultúra megismerése... Fogalmam sincs,mi az oka ennek. Volt már valaki hasonló helyzetben? Annyira zavar ez a dolog,hogy azt le se tudom írni. Köszönöm ha írtok!
2011. aug. 15. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagy ezzel egyedül.


Nálam ennek az az oka, hogy külföldön (éltem már pár országban) sokkal normálisabb férfiakkal találkoztam, mint itthon. A tenyerükön hordoztak, gálánsak voltak, egyszóval úriemberek. Nem azzal kezdték, hogy "csá, szexy nő vagy, megadod a számod?".

Na persze nem mondom, hogy itthon nem lehet ilyen férfit találni és, hogy minden külföldi normális. Lehet, csak nekem volt ekkora szerencsém...

2011. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Mert az emberek a külföldet általában a jóléttel kapcsolják össze az agyukban, és te tudat alatt erre vágysz (mint mindenki). Gondolom nem a román vendégmunkások dobogtatják meg a szívedet :D
2011. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Hozzám otthon a kutya sem jött oda, h megismerkedne velem. Ha elmentünk szórakozni, akkor még a barátnőimet sem szólították le, pedig ők milliószor szebbek miint én. Külföldre költöztem, szebb nem lettem, de a végén már az utcán szólítottak le pasik. Végül a páromat is itt találtam meg.
2011. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom,már azt hittem,hogy csak én vagyok ilyen. Múlthéten voltam vásárolni az egyik nagyáruházban,és ott láttam egy ázsiai férfit (nem tudom milyen nemzetiségű volt),annyira udvarias volt,mosolygott rám stb... Azóta ezen a dolgon töröm a fejem. Lehet,hogy beteges,de ez van... :-)
2011. aug. 15. 21:54
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
én már a 17 éves fejemmel is a külföldi pasikra voksolok, pedig nem sok a komoly tapasztalatom az itthoniakkal kapcsolatban. bár lehet hogy engem csak a kalandvágy vonz. mindenesetre én főleg a török nemzetiségűekre voksolok:D
2011. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Ösztön. A férfiaknál is működik.


A beltenyészet elkerülése érdekében alakult ki, hogy az idegenség vonzó.


A tudatos "magyarázatok", amiket ehhez hozzágyártanak az emberek, utólagosak és nem érintik a jelenség okát.

2011. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Én is így vagyok. De én már kislánykorom óta tudom,hogy az igaz szerelem,hol vár engem.Épp oda tartok,csak még hosszú az utam addig...
2011. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

nem tudom miért lehet, de én se vágyom magyarra.

próbáltam sokkal járni és mind rosszul sült el.

volt 1 lengyel barátom, ő igazi úriember, kinyitja nekem az ajtót, lesegíti a kabátomat stb., kifogástalan a modora, nem káromkodik...

megismertem pár barátját, ők is műveltek, kedvesek.

a magyar férfiak többségéből hiányzik a nők iránti tisztelet, az udvariasság, talán még az idősebb korosztályban jobban előfordul.

a külföldieknél is lehet term. kivétel, de ott több az intelligensen viselkedő személy. :)

én most orosszal akarok járni, egyszerűen annyira tetszik az arcszerkezetük, testalkatuk, hogy megőrülök értük. :D

20/L

2011. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%

Esetleg olyan illúzióid vannak, hogy ha külföldi akkor biztosan jobb? Mint aki azt hiszi, hogy külföldömn biztosabb mindig minden jobb :)


Ez egy kicsit hasonlít nekem arra, amikro sztárokért rajong valaki. Nem maga a személy érdekel, csak valami róla elképzelt dolog, az őt körüllengő imidzs izgat.

2011. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22:21 ez marhaság.
2011. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!