Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom ennyire külföldi...

Miért vágyom ennyire külföldi férfira?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének a kérdés miatt,felnőtt nő vagyok. Azt vettem észre,hogy sokkal jobban érdekelnek a külföldi férfiak,mint a honfitársaim,nem tudom,hogy miért. Talán a kalandvágy vagy egy más kultúra megismerése... Fogalmam sincs,mi az oka ennek. Volt már valaki hasonló helyzetben? Annyira zavar ez a dolog,hogy azt le se tudom írni. Köszönöm ha írtok!
2011. aug. 15. 21:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg 20.21 elég jól közelítette meg a dolgokat. Én sosem részesítettem előnyben a külföldit. Egyszerűen csak jobban megtaláltam vele (velük) a hangot.
2011. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

ma 22:33


Ha marhaság lenne, akkor nem tapasztalná minden férfi, hogy idegenben akkor is tapadnak rá a nők, ha belföldön nem méltatták különösebb figyelemre.


Ugyan ebben a topikban most éppen az a konszenzus, hogy a magyar férfiak rettenetesek és a külföldiek azért jók, mert a magyaroknál mindenki jobb, de pl. az NDK-beli magyar munkavállalók meg azt tapasztalták, hogy a német nők odavannak a magyar férfiakért, pedig azok, mint itt is olvashatjuk, selejtesek.


A látszólagos ellentmondás feloldása az, hogy Magyarországon a magyar férfi nem idegen, ezért mindig kevésbé vonzó, mint egy német, olasz orosz vagy hottentotta, míg Németországban a magyar külföldi volt, ezért vonzóbb egy németnél.

2011. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

Kiváncsiságból benéztem ide Férfi létemre és szokás szerint kifagytam a válaszokon.

Németországban élö Magyar vagyok, otthon is mindig Úriember voltam mindenkivel szemben mégsem érdekelt senkit.

Kövezzetek meg érte, de Nekem az a véleményem, hogy ez is a pénz körül forog.

Az, hogy egy Nöt a tenyeremen hordozok nem merülhet ki abban, hogy elöre engedem és szimplán kedves vagyok, megosztom vele az utolsó szelet kenyerem. Ez ma más értelmet nyert és ezt a saját börömön tapasztalom. Ma ez az jelenti, hogy lehetöség szerint minél elökelöbb, minél inkluzívabb szintet kell biztosítani, mert attól fogja magát a Nö jól érezni magát, ha elviszem egy jobb étterembe és nem attól, ha otthon Én magam alkotok valamit és azt teszem az asztalra.


Ez az alapvetö különbség, a pénz.

2011. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

ma 22:32


Nagyon egyszerű a dolog. Magyar szemszögből:


Ha egy skandináv férfi udvarias, akkor udvarias.

Ha egy magyar férfi udvarias, akkor nyámnyila.

Ha egy spanyol férfi durva, akkor temperamentumos.

Ha egy magyar férfi durva, akkor bunkó.


A különbség oka nem valami nemzeti előítélet, hanem az, hogy az idegen jobb színben tűnik fel. Mint említettem, ez egy természetes ösztön. És nemcsak a nők rajonganak az olaszokért meg a négerekért (és mindenkiért, akinek sötét a bőre, azaz jól láthatóan "más"), hanem a férfiak is a brazil, fülöp-szigeteki vagy a japán nőkért.

2011. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Hát én beérném azzal is, ha otthon csinálnál valamit és otthon szolgálnál ki:D


De tényleg. Nem kell ehhez pénz.


Amúgy igaza lehet az 53%-os válaszolónak (is). Az idegen, ismeretlen sokszor vonzóbb.

2011. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

Az biztosan igaz, hogy németországban sok a csúnya nő de sok a helyes német pasi :)

Magas, szőke kék szem, vagy a bajor-német: magas fekete haj kékszem/barnaszem és iszonyú jóképűek!


Nos egy magyar nő kimegy németbe tapadnak rá a pasik, mert a magyar nők szebbek mint a sváb nők!

2011. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon a dolog kerdezo. Ha igy erzel, miert tartanad magadat vissza? Keress kulfoldi part. En is igy voltam, a ferjem kulfoldi es nekem igy jo. A te eleted, neked kell erte tenni, hogy boldog legyel. Ha te kulfoldivel akarsz lenni, tapasztald meg, hatha gyakorlatban is jobban tetszik. Nincs ezzel gond.
2011. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem nezlek hulyenek. Japan pasim van, mindig is rajongtam ertuk. :)
2011. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Talán azért,

mert itthon a hatalmas hátsóddal nem kellesz senkinek,

míg a bantuknál a gazdagság jele egy dagadt nő !!

2011. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ma 20:14


...és megtaláltad már a kis japikádnak a fütyikéjét? :)

2011. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!