Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezelnek így a szüleim?

Miért kezelnek így a szüleim?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, de néha úgy érzem magam, mint egy 6 éves. Ha elmennek otthonról, az orromra kötik, hogy senkinek ne nyissam ki az ajtót, ha hazaértem valahonnan, azonnal: voltál már vécén? moss alaposan kezet, meleg vízzel, szappannal... Mindent elmondanak vagy ötször, jó alaposan, szájbarágósan, mintha visszamaradott, de legalábbis kb. 5 éves lennék. Ha úgy mennek el valahová, hogy kicsivel később, még mielőtt hazaérnének én is elmegyek, akkor abból is sztori van, hogy óvatosan menjek ki, hogy a kutya ne szökjön ki ( nagyon szökős, de ezt maganmtól, emlékeztetés nélkül is tudom), és jól zárjam be magam mögött az ajtót, el ne hagyjak valamit. Egyszer arra is volt példa, hogy egy buliban óránként fel kellett hívom. Nem az, nem esett nehezemre, de azért még is... És szerintem nem adok rá komoly okot. És ezek csak a legalapvetőbb, leggyakoribb esetek, ha gondolkodnék, biztos tudnék írni még vagy 15öt. Oké, kissé szétszórt, figyelmetlen vagyok, de az ilyen alap ill. fontos dolgokat sosem felejteném el. Hogy állíthatnám le őket?

Köszönöm előre is!


2011. aug. 15. 22:20
 1/2 A kérdező kommentje:
És belegondolni, hogy Úr Isten, 2 év, és ha minden jól megy, fősulis leszek, hogy fognak felengedni Pestre egyedül? Egy nap hányszor fognak felhívni minden kis csekély hülyeségért?
2011. aug. 15. 22:21
 2/2 anonim ***** válasza:
2 év hosszú idő, most még a kislányuk vagy. Ez nem akkora nagy probléma szerintem, de ha téged zavar, akkor bizonyítsd be, hogy nem vagy szétszórt semennyire sem, nemhogy kicsit.
2011. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!