Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden időmet a párommal...

Minden időmet a párommal akarom tölteni. Normális ez?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt,de csak vele érzem igazán jól magam.

Ma is hívott a barátnőm,hogy menjünk vásárolni pár cuccot,rávettem magam nagy nehezen és igeent mondtam.

De már meggondoltam magam,mert a barátom holonap szabadnapos.Tudom,hogy aludni fog kb. du. 2-ig(éjszakás),de én akkoris vele akarok lenni.:)

Így viszont elveszthetem az ismerőseim,ha nem járok el sehová.Régen nem ilyen voltam:/Valaki hasonló helyzetbe?

22/L


2011. aug. 15. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha vele akarsz lenni, de ne az ismerőseid rovására menjen. Egyszerűen néha menj el velük is kávézni, vásárolni, és akkor rendben lesz.
2011. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen vagyok a párommal, de időt kell szánni a barátokra. Csak ott hagyni nehéz, ha már a barátokkal vagy, jól érzed magad. De ha elhanyagolod magad, akkor egyedül maradsz a pároddal
2011. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz,én is ettől félek.Ráveszem magam valahogy:)...azt hiszem
2011. aug. 15. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy vagyok..! Teljesen és én is 22 éves vagyok, csak mi 4,5 éve vagyunk együtt (szóval még az is majdnem stimmel).

Sokszor azt érzem, hogy nem jó és nem normális csak Vele lennem és kell mennem másokkal is. Úgyhogy pl. úgy gondoltam jelentkezem önkéntes munkára.

Neki is fontos az amit csinál és úgy sem tudunk együtt lenni napi 24 órában. Ha meg haza megyek talán nagyobb örömmel is fogad, mintha otthon vagyok egész nap :)


Nekem is elvileg jobbnak kéne lenni. Csak hát..mindig rá kell magam beszélni, hogy menjek valahova. Sokszor ha el is megyek, egy 2-3 óra után már nem érzem jól magam és mennék haza..

2011. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
legyél vele persze...de nem sok?? kell egy kis külön élet is sztem...nem lehettek mindig egymással...egy idő után megunjátok egymást sztem...és mi lenne ha közös barátokkal mennétek valahova? együtt is lennétek meg másokkal is igy nem szakadna meg a kapcsolat másokkal sem
2011. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én néha vagyok a barátaimmal is. Viszont szerencsém van, olyan barátaim vannak akik megértik, hogy a párkapcsolat ebben a korban már néha bizony a barátok előtt van a sorban. Nem hogy fontosabb, de más a sorrend:)

(természetesen, ha megígérem, hogy a barátaimmal leszek, nem hagyom cserben őket) A páromnak viszont mindig elérhető vagyok.

Mindenki döntse el magának, hogy könnyű-e vagy sem, de én hétközben a barátaimmal vagyok általában, mivel nem egy városban vagyunk egyetemisták a párommal...aztán hétvégén csak vele vagyok, esetleg közös barátokkal találkozunk. (minden barátunk közös)

Most szünetben itthon vagyok a szüleimmel, közben a párommal és néha közös barátokkal találkozgatunk.

21-L 4 éve együtt

2011. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szép a szerelem de azért nem kell folyton egymáson loggni és a barátaidat se kéne elhanyagolni.
2011. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az Ő barátai elég...nyomulósak.Észreveszem olykor-olykor,hogy a mellem bámulják,feltünően sokat bókolnak.Nem a legjobb baráti kör.Főleg ha elmegyünk szórakoz i és még isznak is..hajjajj!

Azért majd ráveszem,hogy jöjjön el velem meg a csajokkal valahova:D köszönöm a válaszokat!Elmegyek holnap a barátnőmmel:)

2011. aug. 15. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!