Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! 16év körüli gyereketek...

Szülők! 16év körüli gyereketek mennyi zsebpénzt kap havonta? 16év körüliek! Mennyi zsebpénzt kaptok?

Figyelt kérdés
Vagy mennyit gondoltok "reális" összegnek?
2011. aug. 15. 23:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én 4000Ft-ot kapok havonta zsebpénzként. Plusz még 10000Ft ebédre, de általában nem ebédelek, ezért van havi 14000.
2011. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
sztem ha abból kellett megvenned a bérletedet, kajádat meg mindent ruha sorolhatnám akkor még kevés is :S én már melóztam suli közben havi 80 körül kerestem és ezt mind el is költhettem és sokszor még ez is kevés volt mert mindig kellett vmire :(
2011. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A 18 éves fiam heti 2.000.- ft-ot kap. Ezzel azt csinál amit akar, ha chipsre költi vagy mozira, az is az ő dolga. Nem hiszem, hogy olyan hatalmas összeg lenne, mert egy mozijegy ezer forintnál kezdődik, ha vesz egy kólát és egy kukoricát mellé, el is ment a heti zsebpénze, arról nem is beszélve, hogy mi van, ha meg akar hívni valakit a moziba?
2011. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%

szerintem hasznos válasz volt. oké, hogy 20e-t kapott, de nem bulizásra költötte, hanem olyan dolgokra, amikre szüksége volt, és így önmaga ellátása egy fix költség lett, és az anyja nem csúszott el olyan dolgokon, hogy hopp, most hirtelen erre kell adni, meg arra. ha minden hétvégén kapott volna egy 5-öst, és elitta volna, én is lepontoztam volna.

amúgy én dolgozom, nem kapok zsebpénzt, de ha kell iskolai felszerelés, vagy valami, anyu kifizeti, tanév közben nem tudok dolgozni. 16/l

2011. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Akkoriban azért még sok volt az a húszezer, csak manapság nem már semmit :( De persze az ilyen nagyobb kiadásokat, h télikabát, anya vette, de pólót, bugyit, nacit magamnak vettem abból a 20ezerből
2011. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Én nem kapok pénzt csak úgy, maximum ha dolgozom érte. Pl. mosogatni szoktam meg takarítani, annyit kapok amennyi munkára hajlandó vagyok, maximum heti 2-3ezer. De ha tényleg szükségem van valamire, azt ettől függetlenül megkapom.
2011. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan heti 2-3ezerből hogy lehet meglenni??? Nekem heti 5 se sok, van amikor még több kell :S Heti 2-3 ezer nagyon kevés...

16/f

2011. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
igen elég a 2-3 ezer ha a gyerek megkap mindent és azt költi el amire akarja...szülő fizeti a kajáját suliba, ruháit, bérlet minden akkor minek több? hogy elverje? tabulja meg beosztani-...buliba meg nem kell annyi zsé...nemkell leinnia magát,,
2011. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Kajapénzt kapok(pár száz Ft naponta)
2011. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

én heti 4 et kapok, ebből lejön 1500 buszra, szóval marad 2500 kajára (koliban csak ebédelek), meg ha jól csinálom akk a hétvégére bulira. de akik soknak vagy épp elégnek találják a heti 2-3 ezret, azok gondoljanak már bele, h ha csak megéhezik edzés után a gyerek vagy a haverokkal be akar kapni valamit, az rögtön ott van 500 ft. én rohadtul nem költök sokat, ha hétvégén buli van akk csak reggelire meg vacsira (napi 2-300 összesen), ha meg nincs buli akkoris max egy mozira vagy fagyizásra futja.

18L

2011. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!