Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy egy tök normális ember (papokat ne vegyétek figyelembe) az egész életet egyedül élje le? (Baráti kapcsolat van)

Figyelt kérdés

Soha nem szex-el, nem flörtöl meg ilyenek...

Szerintetek nekem sikerül így élni?


2010. ápr. 18. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
nem. nem így lettünk kitalálva
2010. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet cölibátust fogadott, önmegtartóztatást. Láttam már ilyet.

L/17

2010. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire szereted az életet, mert akkor nem menne, ha szeretsz az élvezetekben lubickolni.

L/17

2010. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak aszexuális emberek, ismerek is ilyet. Nincs ezzel semmi gond. Csak azt nem értem, hogy miért akarsz így élni? Mármint... Tudatosan akarsz szexmentes életet élni annak ellenére, hogy kívánod, vagy nem is kívánod? Ha az utóbbi, akkor nincs gond, ez van, fogadd el.
2010. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Kívánom, nagyon is. De van egy csomó okom amiért jobb ha nem.

F

2010. ápr. 18. 22:11
 6/10 anonim válasza:
Meg vannak gyáva emberek, akik azt hiszik a kiszemelet kollegína egy legfelsőbb bíróság, aki könyőrtelenül ki fog vesézni.
2010. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Normális. Rengeteg "megrögzött agglegény" van. Korszaktól és kultúrától függően a férfiak 5-10%-a. Egy részük szándékosan, más részük kénytelenségből. Én 29 éves vagyok, már 5 éve nem volt nővel kapcsolatom, és szerintem nem is lesz. Elhatározásomban semmi abnormálisat nem érzek, egyszerűen a feleség és a család másoknak való, nekem speziell nem. Mondjuk nem 18 évesen határoztam el, hanem előzőleg szereztem szexuális tapasztalatokat.
2010. ápr. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.Nem fogsz belehalni,csak az idegrendszeredet kíméled meg (: 19/F
2010. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Jöhetnek még :)

2010. ápr. 19. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hány éves vagy most? Szerintem ez is fontos a gondolkodásmódod megértéséhez.
2012. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!