Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan néz le? Ö mért jobb...

Jogosan néz le? Ö mért jobb mint én?

Figyelt kérdés
Van 1 húgom.Most ért vége 1 kapcsolatának de közben asrácot megcsalta nem is 1x aztán még a volt párja idején elkezdett 1 házas pasival talizgatni...Na most én az ö korában kb ugyan ebben a helyzetben voltam...Mégis anno ö is a szüleim is le k.zott(nem vagyok büszke a tettemre de mentségemre szóljon h már túl későn tudtam h élettársa gyerekei vannak) szóval a szüleim dicsérik h jól csinálja stb.....Én nem bántom de néha szívesen a képébe vágnám h látod látod...Na most az a helyzet h mi elég szegények vagyunk a szüleim segítenek minket jelenleg....a húgomnak pedig van pénze...ö egyedül van mi 3man a párom én és a kislányunk....a párom most kapott munkát én pedig most megyek vissza gyedről dolgozni....Szóval a lényeg h jelenleg ott tartunk h húgom a jó kislány az ügyes a stb...mi pedig a szemetek mert nincs pénzünk és a húgom ennek tetejében nagyon lékezelően bánik velem...ő most mennyivel különb mint én?A szitkozódó és bunkó válaszadók kíméljenek kérem csak normális válaszokat szeretnék kapni!
2011. aug. 16. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol a húgoddal? Ő ilyen, Te meg másmilyen. Miért van annak jelentősége, hogy ki mit hogy mikor és kivel csinált anno? Van férjed, gyereked, saját családod, foglalkozz azokkal. Ha pedig húgoddal nézeteltérésed van (bánt hogy lekezel stb.) akkor BESZÉLD meg vele! Ha nem hajlandó meghallgatni Téged akkor hagyd békén, majd ha normális lesz, akkor szóba állsz vele.
2011. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozzàl a hùgoddal! Majd kiderül kinek lesz jobb az élete, na és nõs pasit szed fel. Majd ha hoppon marad, akkor leshet.
2011. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad is van csak nagyon bántó hogy mindenki lenéz engem ebben a családban öt meg istenitik holott ö sem különb nálam.
2011. aug. 16. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem neked az fáj, hogy hugod jobban áll anyagilag!
2011. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom,hogy a hugodat a pénzéért szeretik a szüleid,téged pedig lenéz a hugod is... Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni.

Örülj,hogy van már családod,és tudtok dolgozni.Ha nem is lesztek gazdagok,attól még tisztességben,szeretetben felnevelni egy kislányt -ennél jobb dolog nincs a világon szerintem:)))))

2011. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az országban miért a pénztárca vastagsága jellemez egy embert? Amúgy minden változik, majd te is dolgozol és helyrerázódik minden, reméljük a szüleid akkor téged is egyenrangúnak kezelnek.
2011. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!