Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen aljas már megint...

Miért ilyen aljas már megint az anyám? Már nem bírom, elfutok világgá.

Figyelt kérdés

Szóval 16/F vagyok és van egy lány kistesóm. Tegnap egész nap szarul voltam, fájt a fejem meg hányingerem volt (hidegfront). Ma meg megin 30 fok van, tök ideg vagyok nem vágyom társaságra (melegfront gondolom) meg fáj a szám, torkom.


Hát a mia napon lehet számítógépezni (ugyanis nálunk ez is meg van szabva) Erre anya barátnője ma bejelentés nélkülidehozza a lányát, aki inkább a tesóm gyagyás korosztálya meg még a mai napra meg volt beszélve, hogy át jön 2 kisgyerek (egyértelmű tesómhoz). Na erre bejön hozzám az anya, hogy ez van társasjátékozzak meg kártyázzak meg hogy igrn is kell....

-Nem kell, hát fáj a szám enni se tudok, hát még koncentrálni meg játékszabályt magyarázni. Odaadom a társast aztán játszanak én meg nézek filmet a gépen.

Erre ő: Hűű még ilyet hogy aki tud számítógépelni (filmet nézni) az társasozni is tud.


Mondtam hogy nem mert pakolni kell ottan a kártyát a sok idióta idegesítő hangoskodó (sikítoznak) liba közt.


Úgyhogy most megin nem csinálhatok semmit se, itt fekszek és idegességemben szeretném megkérdezni hogy én vagyok ekkora tapló, hogy nem értem, vagy igazam van, hogy engem mindenki hagyjon békén és hadd gépezzek ?! (nem számítógépről írok)


2011. aug. 16. 15:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
30%
nyugi, az én anyám is egy hülye paraszt...wáhh. de bírd még ki két évig.
2011. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

15/L :)

próbálj megnyugodni és gépezz ^^

ezzel én is így vagyok mindig :)

2011. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%

ez azz..:D mondd meg neki, háhá ;D

(bocs picit dilis vok :D:$)

2011. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűen ne foglalkozz vele. Viszont készülj fel a későbbiekre, mert én úgy költöztem el anyámtól 20éves koromban, hogy előző nap még osztotta az észt hogy 1 óránál nem ülhetek többet a saját pénzből vett laptopom előtt :)
2011. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolHATOM be a gépet, már mondtam, ráadásul szegények vagyunk ezért csak 1 db van -szar- az is a nappaliba, ahova most beköltözözz az állatkert.
2011. aug. 16. 16:11
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
Megtudlak érteni. Múltkor anyám barátnője átjött és hozta a 2 éves fiát és beküldte a szobámba játszani (!) meztelenül fetrengett az ágyamon, a párnámon idegileg nehezen bírtam és ez nem is egyszer volt. Ezért örülök hogy egyke vagyok. És csodálkoznak az emberek hogy csak a fiatal depressziós pontosan az ilyenek miatt.
2011. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Előző kommentem 16:00 nak ment.


16:10, szerintem nálunk is ez lesz, ha bírom addig.

2011. aug. 16. 16:13
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

Anyád ebből annyit észlel, hogy megint udvariatlan vagy, csúnyán beszélsz a tesódról, és képtelen vagy egy kis időt is együtt tölteni a családoddal.


Ellenben annak ellenére, hogy ma nem gépezhetnél, csak ott ülsz előtte.


Tehát azt nem csinálod, amire kért, helyette azt csinálod, amit nem szabad.

Komolyan nem értem, mi neked ebben olyan bonyolult.

Te vagy a gyerek, ő az anyád, te fogadsz szót neki, nem pedig fordítva.


Mivel ellenvélemény egy sincs, gondolom mint töröltetted, ez most pusztába kiáltott szó...

Szintén frontérzékeny vagyok, és fáj ilyenkor a fejem.

Reggel bekapok egy fejfájáscsillapítót, és mehet a risza, ugyanis se a gyerekeket, se a főnökömet, se az ügyfeleket, de még az énekes koldust se érdekli, hogy nekem fáj a fejem.

Nem engedheted meg te se azt a luxus magadnak, hogy ha fáj a fejed, akkor bunkó legyél másokkal, mert épp ahhoz van kedved.

Még pár év, és majd magyarázd el a főnöködnek, hogy hagyjon békén, hadd gépezzél, aki ezt nem érti meg, az aljas és egyebek, te meg csak azért vagy tapló, mert fáj a fejed.

Egyéni szociális probléma.

2011. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

vhogy ki kell bírnod :/ elhiszem h szar meg ienek..

dettó én is igy vok vele.. egy idő után majd felfogják h ha géphez akarsz ülni, ugyis oda ülsz.. én mindig azt mondom anyámnak. örüljön mig otthon vok a gép előtt.. és lát..

15:55-ös 15/L voltam..:)

2011. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha anyád menstruál, leszakad a dereka, fáj a hasa, 10km-es körzeten belül nem akar élő embert látni, gondolom korrektnek tartod, ha nem főz, nem mos, nem takarít, nem dolgozik, lepasszolja a tesódat, bevágódik a gép elé, és fel se kel öt napig.


Aki ennyire szenved, az bekap egy algopirint.

Te meg úgy csinálsz, mintha te lennél az első a történelemben, akinek valami fáj, és nincs kicsattanó, borvirágos jókedve.

Még jó, hogy ilyen kedves, aranyos gyerek vagy, aki azt érti, hogy szegények, de leszólja az egy gépet, amin kénytelen osztozni, mert a nappaliban van.

ÓÓÓÓÓ te szegény, mán úgy sajnállak, a könnyem ömlik, de komolyan....

2011. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!