Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen aljas már megint...

Miért ilyen aljas már megint az anyám? Már nem bírom, elfutok világgá.

Figyelt kérdés

Szóval 16/F vagyok és van egy lány kistesóm. Tegnap egész nap szarul voltam, fájt a fejem meg hányingerem volt (hidegfront). Ma meg megin 30 fok van, tök ideg vagyok nem vágyom társaságra (melegfront gondolom) meg fáj a szám, torkom.


Hát a mia napon lehet számítógépezni (ugyanis nálunk ez is meg van szabva) Erre anya barátnője ma bejelentés nélkülidehozza a lányát, aki inkább a tesóm gyagyás korosztálya meg még a mai napra meg volt beszélve, hogy át jön 2 kisgyerek (egyértelmű tesómhoz). Na erre bejön hozzám az anya, hogy ez van társasjátékozzak meg kártyázzak meg hogy igrn is kell....

-Nem kell, hát fáj a szám enni se tudok, hát még koncentrálni meg játékszabályt magyarázni. Odaadom a társast aztán játszanak én meg nézek filmet a gépen.

Erre ő: Hűű még ilyet hogy aki tud számítógépelni (filmet nézni) az társasozni is tud.


Mondtam hogy nem mert pakolni kell ottan a kártyát a sok idióta idegesítő hangoskodó (sikítoznak) liba közt.


Úgyhogy most megin nem csinálhatok semmit se, itt fekszek és idegességemben szeretném megkérdezni hogy én vagyok ekkora tapló, hogy nem értem, vagy igazam van, hogy engem mindenki hagyjon békén és hadd gépezzek ?! (nem számítógépről írok)


2011. aug. 16. 15:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

A magyar nyelv hatalmas szókinccsel rendelkezik, arról nem én tehetek, hogy nektek semmi se jó. Tudom, bármit írok az aljas helyett, nem lett volna nektek jó.

Ezért módosítok:


Miért ilyen már megint az anyám? Már nem bírom, elfutok világgá.


Így jó lesz? Akkor jó :) és elnézést, soha többet nem fog előfordulni ezen a szent oldalon.


A 15/L lánytól meg akartam valamit kérdezni (mert nála is ez van), csak privátba (mert csak lehujjogna mindenki) de nem tudok neki írni.

2011. aug. 16. 16:52
 22/26 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem fuss nyugodtan, sok hasznod így se veszi a családod, és amilyen bunkó vagy, szerintem hiányolni se igen fognak.

Neked nem az a bajod, hogy fáj a fejed, hanem sértőnek találod a kérést, hogy játssz a kicsikkel. Tiniként.


Talán anyád eddig úgy gondolta, hogy érett, felelősség teljes fiatalember vagy, akit meg lehet kérni, hogy figyeljen két gyerekre.

Most már tudja, hogy nem vagy alkalmas erre, mert a felelősségérzeted egyenlő a nullával, még téged is bőven meg kéne nevelni, és egyáltalán nem gondolkodsz éretten: te se vagy más, mint egy taknyos kölyök.

2011. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én vok :) 15/L

írjak privit?:)

2011. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Szerintem igenis nagyon bunkó,tapló vagy.hát nem is tudom,hogy hogy képzelted te ezt.Ennyire nem kérhet meg anyád?hogy vigyázz a hugodra meg a barátnőjére?..hát ez szégyen.én nekem van egy kis öcsém,és imádom,egyszerűen meg tudnám zabálni annyira szeretem! mindent megtennék érte..!
2011. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
íratsz :)
2011. aug. 16. 22:27
 26/26 anonim ***** válasza:
írtam választ :) (15/L)
2011. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!