Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeesek már a munkától 14...

Összeesek már a munkától 14 órákat dolgozok, Utána még a babámmal kell foglalkozzak, édesanyámat kell ápoljam beteg, háztartást kell vezessem. Férjem elhagyott. Nagyon önző lennék ha felfogadnék egy babysittert?

Figyelt kérdés
Nem tudom senkire sem bízni.. És olyan lelkiismeret furdalásom van! Köszönöm a válaszokat! 31N
2011. aug. 16. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"létezik valami Otthon segítünk szervezet vagy alapítvány, önkéntesek mennek segíteni bevásárolni és hasonlók"


Igen, idos betegeknek van a keruleti csaladsegitonel. De fizetesnyi nyugdij eseten jo másfélszeres piaci aron lehet igenybevenni...

2011. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%

"miért lennél önző, ha a gyerekednek egy pihent anyukát szeretnél?"

Mert már most sincs vele soha, csak amikor alszik a baba...

2011. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Jól keresek, eddig a szomszédnéni vigyázott rá neki fizettem de kórházba került.. 8 hónapos a kicsim, vissza kellett mennem dolgozni 1 fel kell tartsam a házat..meg a többit
2011. aug. 16. 17:55
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

""miért lennél önző, ha a gyerekednek egy pihent anyukát szeretnél?"

Mert már most sincs vele soha, csak amikor alszik a baba..." igazad van, jobb, ha a gyerekkel van éjjel-nappal, enniük, lakniuk meg majd a varázsló segít

2011. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Igen, idos betegeknek van a keruleti csaladsegitonel. De fizetesnyi nyugdij eseten jo másfélszeres piaci aron lehet igenybevenni..."


Akkor ez nem az lehet amiről én hallottam, mert az tényleg ingyenes, átmeneti segítség. Olyanok is vannak már az önkéntesek között, akik korábban segítséget kaptak és most "visszaadják".

2011. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem változik semmi, csak a személy, aki vigyázz rá. Nincs még valaki a családban, testvér stb., aki anyukádnál segíthetne?
2011. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Akkor ez nem az lehet amiről én hallottam, mert az tényleg ingyenes, átmeneti segítség. Olyanok is vannak már az önkéntesek között, akik korábban segítséget kaptak és most "visszaadják"."


Most hogy torom a fejem, akkor egy egyhazi lehet, tenyleg, mar nekem is remlik, hogy van ilyen.

2011. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem lennél önző anyukádnak is szerezhetsz házi ápolást a helyi önkormányzatnál kérdez utána ilyenkor egy ápoló napközben a lakáson eláttná a beteget.
2011. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennél önző.

És komolyan mondom, büszke lehetsz magadra, amiért ilyen erős nő vagy. 17L

2011. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Üdv! Szerintem egyáltalán nem lennél önző. Engem 20-21 éves főiskolások hívnak takarítani, miközben naponta 1-2 órájuk van. Ha megengedheted magadnak, akkor miért ne?


21/L

2011. nov. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!