Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek! Számotokra...

Kedves hölgyek! Számotokra mitől férfi egy férfi?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Attól, hogy igazi nőnek érzem magam mellette. :-)))
2011. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

megáll a saját lábán, nem pitsog, nem hisztis.

ha érzem, h meg tud védeni mentálisan és fizikálisan is.


nem kell jól kinéznie, nem kell milliomosnak lennie.


legyenek céljai, tervei az életben, amiknek a megvalósításáért tesz is.

2011. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Pont ezen gondolkodtam tegnap,hogy miért tartom én a férjem igazi férfinek!:)

Nekem a legelső ami eszembe jutott a biztonság. Hogy biztonságban érzem magam mellette. Azt,hogy ez miből áll össze, nehéz megfogalmazni. Pl.,hogy jól kezeli a pénzügyeinket, nem áll meg előtt az élet, ha össze kell csavarozni a szétesett széket, pedig köze nincs a szakmájához. Hogy tudom, akárhányszor gondban voltunk, én már feladtam a megoldás keresését, ő nem. Apróság, de idetartozik,hogy pl. nagyon jól vezet. Az úton is biztonságban tudom magunkat.

2011. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Okos, művelt, vitaképes, kedves, udvarias, van saját világképe, elképzelései, de kompromisszumképes, toleráns, bátor, és tudja, hogy hol a határ. Ez alatt nem azt értem, hogy bátran ki mer vonulni az utcára, ha baja van, hanem azt, hogy nem egy anyámasszony katonája, aki egyedül semmit sem képes elvégezni, megcsinálni. Jókedélyű, nem büdös neki a munka, legyen szó bármiről, tud kikapcsolódni, de belemer vágni új dolgokba, amit elkezd, legjobb tudásához híven megpróbálja megcsinálni, nem szégyell segítséget kérni, ha kell, és el is tudja azt fogadni, miképp ő is tud segítséget nyújtani bárkinek. Nagyjából ilyen egy férfi számomra, vagy ilyennek kéne lennie.
2011. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Férfiasan néz ki, tehát nem csőnadrágot és rózsaszín pólót hord, nem egyszálbelű. Nagyobb nálam, erős és sportos, egy kicsit izmos! Ha kell, megvéd, kiáll mellettem. Udvarias és figyelmes, de nem nyávogós és csöpögős. Vannak kisebb-nagyobb céljai, amikért teljes erőbedobással küzd! Az élet apró örömeinek is tud örülni, reálisan látja a dolgokat.

És ha mellette vagyok, tényleg nőnek érzem magam! :)

16/L

2011. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Megbízható, művelt, szorgalmas, tiszteli az embertársait, szereti az állatokat, van humora, magas, szép széles a válla, nem gebe és nem kövér, maximum az arcát borotválja, nem öltözködik és nem beszél b.zisan (szupi, telcsi és hasonló becéző formák).
2011. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hogy kocsija, saját lakása, magas fizetése legyen, de legyen egy szakmája/foglalkozása, amit szívesen csinál, és valahogy éljen meg. Tehát ne élősködő módjára tudjon csak fennmaradni (ha rátapad a nőre és csak kipakolja a hűtőjét meg beköltözik a lakásába úgy, hogy ott nem csinál semmit és nem járul hozzá a költségekhez), de nem kell milliós bankbetéttel rendelkeznie.


Külsőleg átlagos legyen, ne hagyja el magát, legyen tiszta, de ne piperkőc, ne töltsön el fél órát a haját zselézgetve a tükör előtt.


Viselkedés: ne legyen nyálas, hisztis, teszetosza. Nem baj, ha valamit nem tud megszerelni, akkor hívjon szerelőt, legyen tisztában a képességeivel.

Legyen egyenlő társ a mindennapkban, ne pedig a kiskamasz fiam, akire rá kell szólni, hogy a koszos zoknit a szennyestartóba tegye, vagy ha elutazom pár napra, akkor ne kelljen feltölteni a hűtőt és a szájábarágni mindent, különben éhenhal.

2011. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Számomra is az egyik legfontosabb, hogy biztonságban érzem magam mellette. Ehhez fontos, hogy intelligens mindenféle módon, érzelmileg is. Ehhez hozzátartozik az is valóban, hogy jól vezet. Nem érzi szükségét leelőzni minden jobb autót ahhoz, hogy továbbra is férfinek érezze magát:)

Imádom a nyugodtságát, hogy sosem veszíti el a fejét, ő is megtalálja mindenre a megoldást.

Emellett imádom, hogy kicsit mackós.

Van ami idegesít benne, pl. hogy abszolút nem szereti a szép, érzelmes számokat - de néha arra gondolok, talán ha ő érzelgős lenne, már nem is lenne olyan férfias.

2011. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
attól, hogy önálló
2011. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem attól férfi egy férfi, ha tisztában van vele, hogy a férfi, ő az erősebb nem, ő ad biztonságot és ő a határozott. Kíméljenek az ilyen anyámasszony katonája- monitorelőttfelnőtt- hisztisdurcius-határozatlandöntésképtelen FIÚK (szándékosan nem férfit írtam!)Fontos, hogy kedves legyen, tudjon szeretni , de mégis férfias legyen a mozdulataiban, beszédében, magatartásában. Legyenek céljai, amiért tesz is, dolgozzon, ne pdig a mama kezéből éljen, legyen önálló, tudjon döntéseket hozni és ne legyen beképzeld, lenéző, ha segítsen embertársain, legyen megértő.
2011. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!