Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? (örökké tartó szerelem)

Figyelt kérdés
Nos tegyük fel, hogy egy lány nagyon fiatalon megismeri élete szerelmét, szakítanak, vagy nem is jön létre kapcsolat, de a lényeg az, hogy nagyon szerelmes. Telik az idő és nem tudja elfelejteni a fiút, évek telnek el így, de semmi változás, próbál új párkapcsolatokat keresni, de egyszerűen egyik sem sikerül, mindenkiben azt a bizonyos fiút keresi. Kérdem én mit tehet ilyenkor, ha extrém esetben soha nem lesz képes elfejteni a szerelmét? Éljen egyedül, vagy szerelem nélkül menjen férjhez, szüljön gyerekeket is, vagy mit tehet?
2011. okt. 23. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Örökké tartó szerelem nem létezik, a lány pedig nézzen kevesebb romantikus filmet. Ez itt a való élet!
2011. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy extrém esetben, tehát ha mégis létezne. Arra lennék kíváncsi, hogy az emberek mit tennének ha egy ilyen helyzetben lennének.
2011. okt. 23. 23:25
 3/17 napietus ***** válasza:
70%

sürgősen keressen fel egy pszichiátert. jót. időt, fáradságot, pénzt ne kímélje. én ezt tenném, ha bolond lennék.


29/n

2011. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

én is hasonló helyzetben vagyok:S...

és nekem az osztálytársamról van szó, akármennyire próbálom elfelejteni, (mert nem az a hűséges típus) nem megy, mert állandóan körülöttem van!!

de egy halvány reményem van, hogy az idő múlásával ez is elmúlik.. ha nincs minek táplálnia, jön majd valaki más^^

2011. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

a pcsichiátriás kommentelő meg valszeg egy drága, időtigénylő pszichológus marketinges... szard le. a fiatalság bolondság.

amúgy miért is nem lehettek együtt?

(előző kommentelő)

2011. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Kedves utolsó!


Mire kinősz ezekből: ^^ - a szmájlikból, amik amúgy marha gyerekesek, addigra elfelejted őt is.

2011. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

"a pcsichiátriás kommentelő meg valszeg egy drága, időtigénylő pszichológus marketinges... szard le. a fiatalság bolondság.

amúgy miért is nem lehettek együtt?

(előző kommentelő)"


Etus? Kurv@ra melléfogtál öreg! Ő egy 29 éves felnőtt nő, és az egyik legnormálisabb kommentelő, nem pedig valami bullshit marketinges.

2011. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
szexuáld meg XD akkor belédszeret.
2011. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ezer bocsánat, már így ismeretlenül is...

bár nemtom kivagy, meg te se hogy én, azér haragudjál má' meg, és én meg kérjek már bocsánatot!

nem annyira zavar.

én nem értek vele egyet...

ja meg ha annyira nem tetszik, nem írok ^^bigyókat, ez a korosztályom, ezt tanultam, ezzel élek... szar ügy.

és mint írtam, (nemszószerint idézem..) "gondolom el fogom felejteni ahogy telik az idő".

nem kell, akárki is megismételje azt amit nagy szívfájdalommal bevallottam magamnak, akármennyire is tudhatja hogy a dilis tinigyerek mennyire ragaszkodik az ötleteihez...

bár szar lehet hogy aggastyánkorodra is ez a legnagyobb örömöd, hogy okosnak képzeld magad, amíg leírod egy korral alattadjáró szavait...

2011. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ja am nem tom az etus nekem szólt esetleg xD..

vagy a pszichológusunkat hívják úgy...

mert ha valami ismerősödre asszociáltál a kommentből, az nem én vagyok ^^ ^^ ^^^^^^ ^^ ^^ ...

2011. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!