Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a szabadidőmben?

Mit csinálhatnék a szabadidőmben?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lány vagyok,aki a nyár vége felé egyre többet unatkozik.A barátaim mind más városban vannak,én meg itthon vok egyedül.Egyszerűen már nemtudok mit csinálni. Rengeteg filmet nézek,angolt tanulok,itthon segítek a házimunkában és másodpercenként a gyakorira járok.
2011. aug. 17. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
olvass sokat :D én sem tudok jobbat :D
2011. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már 3 könyvet kiolvastam :(
2011. aug. 17. 16:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

aerobic,zumba,hastánc. festés,kézimunka. séta,múzeum,mozi.


én ezeket csinálnám ha a 2 gyerekem mellett lenne egy kis időm "unatkozni"

2011. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

olvass

néz filmet

sétálj

játsz/sétálj az állatoddal /márha van/

szervezettek a barátokkal programot /mi is különböző városba lakunk de összejárunk/

strand

sportolj

szoktam olyat csinálni hogy a szomszéd városba átbicajozok meg vissza

csak ugy vonatozz át valahova utána vissza :D

fesztiválok koncertek


most csak ennyi jut eszembe

2011. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

aerobic,zumba,hastánc -nem lehet mivel így is majdnem anorexiás vagyok a betegségem miatt:(

Sétálni néha szoktam,de egyedül kissé unalmas.Mozi és múzeum nincs a környéken:S

2011. aug. 17. 16:28
 6/12 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

hasonló cipőben járunk :) annyi különbséggel, hogy nekem a barátaim itt laknak közel, de alig érnek rá.. nekik valahogy mindig van programjuk, elmennek másokkal ide oda, és ha én hívom őket, akkor néha azért összefutunk, de tényleg csak nagyon ritkán.. egyetlen jó barátnőm van, vele szoktam találkozni heti olyan 3x, nagyon jól megvagyunk, de azért néha örülnék, ha másokkal is össze tudnék futni. egyébként szabadiidőmben én is filmezek, angolt tanulok (ősszel nyelvvizsga), olvasok, néha eljárok.. ha gondolod, vedd fel velem a kapcsolatot, irhatsz nyugodtan :) 18/L

2011. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom h Szlovákiában akk gondolom sokat nem segítettem:D
2011. aug. 17. 16:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért jó tudni h nem vagyok egyedül :)
2011. aug. 17. 16:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok kb. mint te...egyébként hol laksz? Mert én is szlovákiai vagyok :) 17/L
2011. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!