Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék az exemmel?

Mit csinálhatnék az exemmel?

Figyelt kérdés
Tavaly júniusban szakítottunk,együtt laktunk már-közös megegyezéssel külön váltunk.Tavaly augusztusban lett egy új párom,azóta lehord engem mindenhol,elhord engem mindenféle ku...nak,hogy nekem csak azért kell pasi,hogy kihasználjam...stb.minden ismerősömnek azt beszéli,hogy megcsaltam,kihasználtam.Még meg is érteném,hogy fáj neki,mivel neki nem sikerült párt találnia magának,nekem meg igen.De már több mint egy éve külön vagyunk és még mindig gyaláz mindehol.én vagyok a témája mindenkinél...mit csinálhatnék?egyszer felhívtam,hogy bántottam e én,hogy ennyire rossz véleménye van rólam,akkor letagadott mindent és telefon számot cserélt...
2011. szept. 20. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

- Feljelentet becsületsértésért.

- Csak fenyegetőzől ezzel.

- Lesz*rod.

2011. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
és mit szól ehhez a mostani párod? tétlenül nézi? szerintem inkább neki kéne beszélnie az exeddel.
2011. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már szólt neki,de letagadta neki is...de tényleg jo ötlet az,hogy megfenyegetni őt a feljelentéssel
2011. szept. 20. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Semmit. Egy idő után mindenki ráun, és jobb esetben máson fognak csámcsogni.

Ne vedd fel, a féltékenység és a rosszmájúság beszél belőle.

2011. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Én megmondanám neki, hogy szedje össze magát és lépjen végre túl rajtam meg a kapcsolatunkon, mert mi soha a büdös életbe nem leszünk már együtt és ezen, még ha a feje tetejére áll és elhord engem mindennek, akkor sem fog tudni változtatni. Nálam ez hatott, mikor az én egyik exem még 1 év múlva is próbálkozott.
2011. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Láthattad, hogy megrémül az egyenes beszédtől. Szedd össze az ismerősöket, és szembesítsd a viselkedésével.
2011. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
odamennék hozzá, és mindenki előtt lekevernék 2 fülest hogy ezt a kurv.zásért kaptad.
2011. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ezzel csak lejáratja magát az ismerőseitek előtt, ilyen esetekben általában mindenki tudja ,hogy haragból és féltékenységből kiabál rád kígyót-békát.Szép lassan csak egy szánalmas balekként fognak ránézni akiknek előadja a hazugságait.Ne törődj vele had járassa le magát, aztán megunja majd.
2011. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,szánalmas az biztos,hagyom ugy ahogy van,majd csak valakivel összeismerkedik aztán leszáll rólam
2011. szept. 23. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!