Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a ház urával?...

Mit csinálhatnék a ház urával? Háziasszonyok/lányok, mit csináltok az emberrel, ha makacs?

Figyelt kérdés

A párom egész éjszaka rosszul volt, fájt a hasa, hasmenése is volt kicsit, de nem e-colis. Egész nap próbálom neki mondani, h mit lehet enni, inni, de semmi. Szerinte, ha nem eszik, nem iszik az a kúra. Próbálja legalább is bemagyarázni nekem, az egészségügyisnek, több évi szakmai gyakorlattal, oklevéllel a kezemben.

Ki fog száradni, ha így folytatja, de nem érti meg. Azt hajtogatja, h menjek át a boltba krémes sütiért, mert azt meg tudná enni. Múltkor, mikor hasonló volt a helyzet beadtam neki a derekam, persze tudtam, h nem lesz jobb és be is bizonyosodott. Életemben nem volt még ilyen rossz páciensem!!!


2011. jún. 4. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Némelyik férfi mind egyforma:)))


Semmit nem tudsz vele tenni...

2011. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Elso sorban nem kene a haz uranak nevezned.

Ha meg nem akar meghallgatni, hagyd csinalja ugy ahogy o akarja, ha annyira nagyokosnak talalja magat.

Ha majd ujbol rosszul lesz es a rosszullet a budira kergeti, talan rajon, hogy rad kellett volna hallgatnia.

2011. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Apám is ilyen. Pár hónapja elkapott valami hányásos-hasmenéses vírust. Egésznap zsíros kajákat evett, édességet, húst, mindent, kb két hétig volt beteg, 40 fokos lázzal, naponta több hányás. Én is elkaptam tőle, én diétás kaját ettem, vagyis ropit ettem, főtt krumplit és szőlőlevet ittam, két napig voltam beteg. Én hagytam, ha ennyire okosnak hiszi magát, akkor szenvedjen csak... Vagy ha nem tud lemondani két napig a finom ételekről és nem hajlandó diétásat enni egy-két napig, akkor megérdemli, hogy betegeskedjen még napokig-hetekig.
2011. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ház urának csak viccből neveztem :) Nagyon sok munka van vele, mire meggyőzöm, h jót mondok valamiről. Érdekes módon egy ember van, aki hatni tud rá és az a kisebb húga. Nem tudom miért. :)
2011. jún. 4. 19:45
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Masodik vagyok. Szerintem ne alaztasd magad azzal, hogy nagyban faradozol a gyozkodesekkel, mert nem erdemli meg.

Nem tisztel elegge, ha a hugat meghallgatja, teged meg alig neha napjan.

2011. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt még sosem éreztem, h megalázna. Volt már, h aláztak meg emberek, de semmi ilyet nem érzek vele kapcsolatban. Rendes ő, csak makacs. Én meg aggódom, h rosszat tesz magával.
2011. jún. 4. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor sz@rd le. Az ilyenek azt erdemlik, viseljek egyedul gondjukat.
2011. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tetris ***** válasza:
100%

Ha sütikét enne a kis drága, hát egyen azt! Majd később - ha rosszabbul lesz - legalább belátja, hogy mégiscsak neked volt igazad!

A folyadékpótlás azért nagyon fontos. Mondd neki azt, hogy csak akkor eheti meg a sütikét, ha előtte megivott fél liter teát.

És adj egy csókot neki! (na jó, ne hányás után közvetlenül)

2011. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Én ilyenkor addig győzködöm, amíg be nem látja, hogy igazam van. Ha ez nem következik be, akkor "erőszak", cirkusz, stb. Ha az egészségéről van szó, nem hagyom magam lerázni. De ő ennyire azért nem is makacs.
2011. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 napietus ***** válasza:
44%

az én férjem meg öndiagnoszta, az sem jobb :P egyébként be szokott válni, ha azt mondom neki, hogy "biztos, hogy meg akarod adni a lehetőséget, hogy azt mondhassam: ugye hogy én megmondtam?" ez általában hat.


u.i.: a "ház urán" fennakadó illetővel ne foglalkozz, vicces :)

2011. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!