Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök a férjemtől, mit...

Megőrülök a férjemtől, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel fél 9 körül megy el itthonról.Reggel 6-kor kelek,onnantól kb fél 8-ig próbálom ébreszteni.Közben felébred a kisfiam is,tőle nem tudok elmenni még wc-re sem nyugodtan.Reggeli után szoktunk menni bevásárolni,nagyjából egyszerre indulunk el a férjemmel.Múltkor megkaptam,hogy miért kell nekünk akkor indulni,mikor ő is indul,mert így ő nem tud elkészülni.Ma direkt nem indultam el.A kicsi keresett egy játékát,ami a 2 ágy között volt.Ha már széthúztam az ágyat,kiporszívóztam közte.És akkor már a gyerek szobáját is kiporszívóztam.Erre megkaptam,miért most kell porszívóznom,mert ő menne és a kaját is csak most rakom neki.Ha nem porszívózok,akkor az a baj.Megkaptam már,hogy nekem úgyis csak ez a dolgom.Saját magát mártírnak adja ki,de az,hogy én is dolgozom és én is elfáradok,az nem gond.Mondtam már neki,hogy akkor csinálja,mutassa meg,hogyan kell,ha ennyire szarul csinálok mindent,de erre azt a választ kaptam,hogy nem csinálja,mert ez is rámarad.Itthon semmit nem segít,a gyerekkel csak játszik,mást nem csinál vele.Elhagyni nem tudom,mert összeköt egy rakás hitel,meg igazándiból még szeretem,bár lassan ez felőröl.Én mindig azt láttam,hogy apukám segít anyukámnak,nem restell elmosogatni vasárnap,vagy ha anyu rosszul érzi magát.Ő ezt papucsságnak tartja.Ha nincs elmosogatva,akkor másnap inkább a szemembe mondja,hogy arra sem vagyok képes,hogy elmosogassak,meg rendbe tartsam a lakást.Néha gyomoridegem van,hogy mi lesz,amibe beleköt,ami nem jó.És úgy veszem észre,direkt provokál,mert jót vigyorog,mikor kikelek magamból.
2011. aug. 18. 08:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

őszintén! Minek választottad ezt a pasit biztos tudtad hogy ilyen!

A szülei elkényeztették és most te kényezteted!


Jó ötlet:

Aludjatok addig, amíg el nem megy! A párod így csak eltud készülődni! Na?

2011. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha rájöttél a megoldásra kérlek közöld velem is. Az én férjem detto. Akármit csinálok,semmi nem jó.Mindegy, hogy reggel,délben,este,mindig van mibe és miért belekötni. Sajnos én már nem tudom azt mondani, hogy szeretem,mert belőlem már minden érzés kihalt.Most abban a stádiumban vagyok,hogy kezdek tőle undorodni.Megpróbáltam nem "nemszeretni",de nem megy.Próbáltam,hogy nem veszem fel a piszkálódását,az egyik fülemen be, a másikon ki,de ez is csak ideig óráig megy. Én egy büdös mocskos k vagyok,ha nincs rendben a lakás,vagy időre nincs kész a kaja,de azt nem veszi figyelembe, hogy 3 pici gyerekkel vagyok itthon,akik ikrek,és csak abban a két órában tudok bármit is csinálni,amikor alszanak.Persze ő de. 11ig alszik,és ha megemlítem neki, hogy jó lenne lenyírni a füvet,mert lassan már kasza kell hozzá,akkor vérig van sértve,hogy ő azért dolgozik,hogy minket eltartson,ő fáradt,ennyi neki jár.De ha én 7 helyett fél 8kor kelek,akkor veszekedik velem,hogy milyen semmirekellő vagyok.Elfáradtam,belefáradtam.Unom,utálom az életem,boldogtalan vagyok,de a gyerekek miatt tartanom kell magam.Vigasztald magad azzal,hogy vannak tőled szörnyűbb helyzetben is.Én is ezt teszem,bár tudom ez nem megoldás.
2011. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

kérdező azért váláson még ne gondolkozz,ezek mind olyan dolgok amiket meglehet szépen beszélni (vagy nem)

amúgy igen,valószínüleg azért csinálja ezt mert idegesíteni akar

tudom hogy genyaság de én is szoktam a 4 éves unokahugomat cukkolni,mert néha tényleg vicces,olyan fejet vág mint egy bulldog Xdd

de attól még nem keseritem meg az életét,csak néha így szórakozok vele,pl megcsikizem

2011. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

09:51


Hallod én úgy lelépnék hogy a csíkot sem látná utánam!

Ilyen szemétláda alakok....

2011. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

off:09:51-es!

Sok ffi örülne ha ilyen felesége lenne mint amilyen

te vagy!Szedd össze magad és hagyd ott a fenébe!

Majd fizet gyerektartást+csp+a te fizetésed és mivel 3 gyereked van sok kedvezmény jár!Ne vesztegesd el a fiatal éveidet egy majomra!Ez már jobb úgy sem lesz!

2011. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Tipikus férfi...amúgy mamáméknál is működik a munkamegosztás:) Volt hogy mamám rosszul volt, vagy valami, és papám elintézte a mosogatást, sőt, még mamám virágait is szorgosan locsolta:D (bár abból kissé elege volt már, mert rengeteg viráguk van:D)

De ez eléggé régimódi felfogás szerintem amit a férjed képvisel. Bezzeg ha neki kéne csinálnia! Bele is szakadna. Beszélni könnyű amíg nincs benne... -.-"

09:51 Mondd meg neki a magadét, ne hagyd már magad. Én szerintem a helyedben már ezer éve leüvöltöttem volna a haját. Miért viseled el ezt a bánásmódot tőle?? Amikor már rég boldogtalan vagy...:S Ennek semmi értelme már...

2011. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A férfiak többsége otthon lett elb*szva anyukák által,na ezért sok pasi anya pótlékot keres magának és elveszi lesz egy cselédje,csinál neki hitelt,gyereket,hogy függjön tőle,lépni ne tudjon,közbe ő él mint marci hevesen,láb lógatva ,és mellettekeres magának szeretőket is.

Amúgy a házasság előtt gondolkodni kell nem rózsaszínködbe úszni,mert aki házasság után a nőt csak erre valónak tartja(mosás főzás,takarítás) az előtte se kezelte istenőkként.


Nálunk megosztás van,ha beteg vagyok segít,ha nem érek rá segít.De nem is cselédje vagyok,hanem a társa.

2011. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!nem kényeztették otthon,sőt,ő tartotta el a családot fiatal kora óta.

szerintem reggel negyed 9-kor már nem olyan korai a porszívózás.az meg hogy a gyerektől nem tudok nyugton wc-zni,nem nevelés kérdése,ebben a korban van.

2011. aug. 18. 12:28
 19/24 anonim ***** válasza:

hát, én úgy kivágnám, mint macskát szarni...de ez én vagyok.

neked meg azt tanácsolom, hogy egyszerűen ignoráld: nem kell róla tudomást venni. Nem tetszik, hogy mosogatok? Mosogass el magad után (elég ha annyi tányér tiszta, amiből te meg a gyerek esztek). Nem tetszik a mosás: oké, kimosod a saját és a gyerek cuccait, az övét meg intézze magának. Nem lehet ébreszteni? Akkor aludjon el és majd magyarázkodjon a munkahelyén. Veszekszik, kiabál? Fogod a gyereket és szó nélkül otthagyod egy mondat közepén, elmentek vásárolni, stb. Bármibe beleköt, nem csinálod meg többször, amíg le nem szokik róla. Nem jó a kaja? Másnap ne főzz, csak magadra és a gyerekre, ő meg csinálja meg magának, ha éhes. Nem tetszik a porszívózás? Ne porszívózz pár napig, majd megtudja. (ez biztos idegesítő lesz, ha szereted a rendet, de ennyit talán ki lehet bírni). Te ugyan úgy dolgozol, mint ő, csak otthon és nem 8 órában, hanem 24-ben. Ha ezt nem bírja felfogni és nem tiszteli, amit érte - kettőtökért teszel, akkor mutasd meg, milyen amikor megszűnik a jó világa.

2011. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

9:51

iszonyú, amin keresztül mész.

nekem is ikreim vannak,és tudom milyen ikreket nevelni, mellette háztartást vezetni.

gyerekekkel foglalkozom, mosok, takarítok.gyerekeknek főzök. magamnak nem, anyukám megcsinálja, de csak nekem, a páromnak nem, mert ő is elég csúnyán tud viselkedni. így minden este kenyeret eszik, hacsak nem főz valamit magának. a főzés már nem férne bele nekem.

Lényeg, hogy ne szüljél neki több gyereket, egy gyerekkel könnyebben kezdesz új életet.

Nem lehet tanácsot adni, ennek nem lesz jó vége. Csak ne a gyereked igya meg a levét.

2011. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!