Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök a férjemtől, mit...

Megőrülök a férjemtől, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel fél 9 körül megy el itthonról.Reggel 6-kor kelek,onnantól kb fél 8-ig próbálom ébreszteni.Közben felébred a kisfiam is,tőle nem tudok elmenni még wc-re sem nyugodtan.Reggeli után szoktunk menni bevásárolni,nagyjából egyszerre indulunk el a férjemmel.Múltkor megkaptam,hogy miért kell nekünk akkor indulni,mikor ő is indul,mert így ő nem tud elkészülni.Ma direkt nem indultam el.A kicsi keresett egy játékát,ami a 2 ágy között volt.Ha már széthúztam az ágyat,kiporszívóztam közte.És akkor már a gyerek szobáját is kiporszívóztam.Erre megkaptam,miért most kell porszívóznom,mert ő menne és a kaját is csak most rakom neki.Ha nem porszívózok,akkor az a baj.Megkaptam már,hogy nekem úgyis csak ez a dolgom.Saját magát mártírnak adja ki,de az,hogy én is dolgozom és én is elfáradok,az nem gond.Mondtam már neki,hogy akkor csinálja,mutassa meg,hogyan kell,ha ennyire szarul csinálok mindent,de erre azt a választ kaptam,hogy nem csinálja,mert ez is rámarad.Itthon semmit nem segít,a gyerekkel csak játszik,mást nem csinál vele.Elhagyni nem tudom,mert összeköt egy rakás hitel,meg igazándiból még szeretem,bár lassan ez felőröl.Én mindig azt láttam,hogy apukám segít anyukámnak,nem restell elmosogatni vasárnap,vagy ha anyu rosszul érzi magát.Ő ezt papucsságnak tartja.Ha nincs elmosogatva,akkor másnap inkább a szemembe mondja,hogy arra sem vagyok képes,hogy elmosogassak,meg rendbe tartsam a lakást.Néha gyomoridegem van,hogy mi lesz,amibe beleköt,ami nem jó.És úgy veszem észre,direkt provokál,mert jót vigyorog,mikor kikelek magamból.
2011. aug. 18. 08:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

15:03 vagyok


én sem tudok elmenni nyugodtan wc-re, nem nevelés, hanem mert már olyan mozgékonyak, minden mp-ben találnak valami veszélyes dolgot, szörnyen kell figyelni.

egy hete kimentem az erkélyre, hogy behozzak valamit, mire visszajöttem, eldöntötték az álló lámpát, alatta hevertek üvöltve, a búra maradékok meg körülöttük...

2011. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Horváth Orália ***** válasza:
32%
Igaza van! Ezt én is annyira utálom. Mi a f* -ért kell hajnalban kelned, takarítanod? És ne ébresztgesd, majd felkel magától, azt a szerencsétlen gyereket is felébreszted, mert te már "nem bírsz magaddal".
2011. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

off:08.18. 15:03-as!

Én nem pofázni akarok,de hogyhogy a párod csak kenyeret eszik?Miért nem főzöl neki?Én is 2 kicsi gyerekkel vagyok itthon,de főzve szinte minden nap van!Meg én festem be az egész lakást,sőt a férjemnek is segítek az itthoni melóban...

2011. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ime a példa, hogy lehet egy nőt ennyire kihasználni, hogy még élvezi is a dolgot!


TÉnyleg nem volt érdemes "belepofáznod", ha már így írtad.

Ha figyelmesen elolvasod, amit írtam, láthatod van rá okom, részletezni nem fogom. Lényeg, hogy két kisbabával foglalkozom egész nap, akik ketten 10 felé mennek, mellette takarítok, gyerekeknek főzök, mosok, teregetek, vásárolok. És hála nincs. Így ennél jobban nem hagyom magam kihasználni!


További szép napot!

2011. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!