Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sms-ben szakított ennyi idő...

Sms-ben szakított ennyi idő után. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párommal 3 és fél éve voltunk együtt. Egy hónapja éreztem hogy valami nincs rendben furán viselkedett velem. Szombaton megelégeltem írtam neki hogy érzem bajok vannak és megkértem rá gondolkozzon el mit is szeretne. Tegnap jött egy sms melyben megírta hogy szakítani akar mert már nem érez úgy irántam és szerinte ez azért van mert már régóta vagyunk együtt. Sok mindenen mentünk túl ketten, és nemtudom mitévő legyek! Beleírta hogy ezzel nem csak engem veszített el hanem a családját is (mert miattam össze veszett a családjával és már mi voltunk az neki és ezzel azt is elvesztette)...ne keressem írta mert felkell dolgoznia ezt az egész helyzetet. Tanácstalan vagyok mert az elmúlt egy évben sosem veszekedtünk amint elment dolgozni 1 hónapja elkezdődtek a gondok..gyenge lelkiekben nagyon....féltem meg minden.. Ti mit tennétek a helyemben? Tanácsokat szeretnék kérni!
2011. aug. 18. 11:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez kellemetlen, és elég gyáva volt, hogy nem merte megmondani a szemedbe. Engedd el, mást nem tudsz tenni.
2011. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Tehát megismert a munkahelyén egy csajt. Ne fuss utána, azzal érnéd el a legrosszabbat.
2011. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kiakadnék Én is, de nem keresném. Azzal csak mégjobban elilyesztem. Hagynám, túljutnék rajta és új élet!! Tudom, mondani könnyű, de ha utánamész, és még ki is békültök, az aztán tuti nem jó és megint vége lesz, csak épp még pár évet kidobnál az ablakon, K***a nehéz helyzet, de meg KELL békélned Vele és előlre kell nézned, mert ez van sajnos :( Találj egy megbízható férfit és boldog leszel! Pozitív gondolkodásban van az élet!! :) SOk boldogságo! :)
2011. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 3 és fél év után én azért minimum egy beszélgetést még kérnék. Ha másért nem, magam miatt, hogy legalább a szemembe mondja, és ha tényleg ilyen görény, akkor kínlódjon vele egy kicsit ő is.


Ha meg kiderül, hogy csak valami komoly gondja van, akkor meg azt is megbeszélitek legalább.

2011. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt ilyen, a pasi négy év után szakított emilben. Az is van olyan görénység, mint az sms.

Ettől a húzástól azonnal kiszerettem belőle, mert beláttam, hogy nem egyenes, nem gerinces, nem bátor (eddig pont ezekért szerettem), aki így szakít.


Most, sok évvel később, egy szerető férj és szép gyerekeim mellett látom, mennyire nem illettünk össze, és milyen jó, hogy végülis így történt...


szóval szerintem felejts el a srácot, nemsokára talán örülni is fogsz, hogy vége lett

2011. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
én meg igenis keresném ismerem magam! 24L
2011. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Az nem kifogás, hogy sokáig voltatok együtt...ilyen nincs...Egyszerűen elhidegült, vagy másfelé kacsintgat. De ne bánkódj, ha annyira értékelt téged, h sms-ben közli, akkor hadd menjen. Nem vesztettél sokat :) Én mindig úgy voltam vele, hogy aki egyszer azaz 1x azt mondja, hogy nem szeret, nem kellek, nem akar velem lenni, akkor az hadd menjek, én nem leszek neki probléma (mert magyarán már a háta közepére sem kíván). Utána pedig már ne jöjjön sírva. Ha nem kellettem, majd kellek másnak :) Azóta már férjnél vagyok :D szóval ne bánkódj emiatt a pasi miatt, már nem érdemel meg téged, fogsz találni olyat, aki mellett majd csak nevetsz ezen, h ilyen is volt az életedben. Most biztos nehéz, de tartsd magad többre, minthogy egy ilyen alak miatt bánkódj. Kérd ki magadnak a megfelelő bánásmódot! Mert ez nem volt az, és ha kibékülnétek, nem lenne jobb a helyzet. Tudná,h mit lehet veled megtenni..
2011. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk Te is írásban kérted, hogy gondolkozzon, ennyi erővel csak válaszolt a kérdésre... Gondolkozz pasi-ésszel... Ha azt mondod neki, üljetek le megbeszélni, akkor nem így alakul. És ki tudja... lehet depressziós vagy ilyesmi, és valójában szüksége lenne rád.
2011. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
csaj tuti nincs a dologban legalábbis a munkahelyén nem mert 40esekkel dolgozik..bár kitudja ebben a mai világban XD..azért nem értem mert végülis előbb nem irtam bele a leírásba jövőhéten mentünk vna nyaralni...pénteken még tervezte meg mittudomén milyen jó lesz nézzek vonatot minden anyámkínja....tegnap meg ez várt :) rosszul esik nagyon....keresni nem szeretném mert még annóü a veszekedős időszakban 2éve kb mindig én rohantam utánna...most van az hogy benőtt a fejemlágya és azt akarom hogyha igazán akar valamit ő keressen...bár ezekután nemhiszem :):( jobb ha elengedem...bulizni nem járt fel mert nem szeretett mindig egymagam mentem a csajokkal mert h "elengedett"...és egy 22 éves fiútol ez nem normális sztem :(
2011. aug. 18. 11:54
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

"én meg igenis keresném ismerem magam! 24L"

Keresd csak, de mit érsz el vele. Megalázkodsz, megmutatod, hogy egy kapca vagy, amit fel lehet venni, majd el lehet dobni ha már nem kell. Aki egyszer már azt mondta, h nem szeret, mit vártok?! hogy kibékültök vele és majd olyan szerelmes lesz a pasi, hogy istennőként néz rád? a férfiak nem néznek istennőként a földön csúszó, még egy esélyért síró nők után...Túl kell tenni magunkat rajta, mosolyogni kell, főleg előtte, ne lássa, hogy megáll nélküle az élet. Ki kell tanni egy szép, mosolygós új profilképet a közösségi oldalra, hadd egye a fene a pasit!

2011. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!