Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sms-ben szakított ennyi idő...

Sms-ben szakított ennyi idő után. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párommal 3 és fél éve voltunk együtt. Egy hónapja éreztem hogy valami nincs rendben furán viselkedett velem. Szombaton megelégeltem írtam neki hogy érzem bajok vannak és megkértem rá gondolkozzon el mit is szeretne. Tegnap jött egy sms melyben megírta hogy szakítani akar mert már nem érez úgy irántam és szerinte ez azért van mert már régóta vagyunk együtt. Sok mindenen mentünk túl ketten, és nemtudom mitévő legyek! Beleírta hogy ezzel nem csak engem veszített el hanem a családját is (mert miattam össze veszett a családjával és már mi voltunk az neki és ezzel azt is elvesztette)...ne keressem írta mert felkell dolgoznia ezt az egész helyzetet. Tanácstalan vagyok mert az elmúlt egy évben sosem veszekedtünk amint elment dolgozni 1 hónapja elkezdődtek a gondok..gyenge lelkiekben nagyon....féltem meg minden.. Ti mit tennétek a helyemben? Tanácsokat szeretnék kérni!
2011. aug. 18. 11:41
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
ez kellett komolyan mondom.....velem 1 éve sehol sem volt se bulizni sesemmi...még fagyizni sem vitt el:D jobb ez igy majd talál magának vmi uj baleket...
2011. aug. 21. 17:59
 32/32 anonim ***** válasza:

Szió! mi történt veled azóta? régi kérdés ebben a cipőben járok..:(


:)

2017. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!