Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Két hete szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Két hete szakított Velem a párom, de! , azt mondja szeret, sosem fog elfelejteni, fontos vagyok neki és mindig mindenkiben Engem fog keresni. Azt mondja senki nem szerete még enyire mint Én, senkitől nem kapot ennyi törődést és figyelmet.

Figyelt kérdés

Pszichologushoz jár, depis, gyógyszereket szed. Miért? Annyira szeretném megérteni. Szeretem Őt, nagyon is, és ezt Ő is tudja. Az egyetlen hibám, hogy elköltöztem Tőle amikor már nem bírtam a féltékenykedéseit, de nem bírtunk elszakadni egymástól azóta sem. Amugy ez a probláma megoldodott, már nem féltékenykedik.Olyan nagy bűn volt ez az elköltözés részemről? Amugy nem tudtuk megbeszélni, probáltuk, de mindig vita lett belőle ezért sokaltam be. De ez már majd egy éve volt, és azóta is napi kapcsolatba áltunk, nyaralni voltunk szeretük egymást.Látom, hogy szenved, vmilyen ürüggyel naponta felhív, igaz minden rám emlékeztető dolgott eltett.Én még bízakodom, vagy már nem kéne? Annyira szeretném megérteni, miért dob el ha ilyeneket mond, és ilyeneket érez? Mit tegyek ? Menjek utánna? Vagy hagyjam békén?

Én nem hívom, nem keresem,pedig nagyon hiányzik. Szerintetek tudja mit akar? Féltem Őt a gyógyszerek miatt is, a depi miatt is, de tehetetlenek érzem magam.


2009. dec. 15. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szeretitek egymást ez egyértelmű. próbáljátok megbeszélni. Igen az elköltözést vehette úgy h te már nem érzed azt iránta amit ő és ettől sokalt be. Nincs még itt veszve semmi sztem. 19/L
2009. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már rengetegszer beszéltünk, de hiába. Fura helyzet, mindkettten szenvedünk, de ugye a férfi bűszkesége. Félek ez miatt már nem lehetünk egy pár, pedig jól látod szeretjük egymást, ezt kár is tagadni.

Köszönöm a kedves szavakat.

Még bízom, talán a karácsony.......:-)

2009. dec. 15. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet most?
2010. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pkaye válasza:
...és most?
2014. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!