Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sms-ben szakított ennyi idő...

Sms-ben szakított ennyi idő után. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párommal 3 és fél éve voltunk együtt. Egy hónapja éreztem hogy valami nincs rendben furán viselkedett velem. Szombaton megelégeltem írtam neki hogy érzem bajok vannak és megkértem rá gondolkozzon el mit is szeretne. Tegnap jött egy sms melyben megírta hogy szakítani akar mert már nem érez úgy irántam és szerinte ez azért van mert már régóta vagyunk együtt. Sok mindenen mentünk túl ketten, és nemtudom mitévő legyek! Beleírta hogy ezzel nem csak engem veszített el hanem a családját is (mert miattam össze veszett a családjával és már mi voltunk az neki és ezzel azt is elvesztette)...ne keressem írta mert felkell dolgoznia ezt az egész helyzetet. Tanácstalan vagyok mert az elmúlt egy évben sosem veszekedtünk amint elment dolgozni 1 hónapja elkezdődtek a gondok..gyenge lelkiekben nagyon....féltem meg minden.. Ti mit tennétek a helyemben? Tanácsokat szeretnék kérni!
2011. aug. 18. 11:41
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
igazából azért írtam neki mert mikor volt neki valami baja ő is ezt csinálta..és azt akartam hogy tudja milyen rzés is az amikor olyat olvas amit nem szeretne...volt hogy menekülni akart a világ elől..nem vezstünk össze meg semmi és hagyott elég szép leveleket...bedobta az udvarba meg hasonlók...kivolt idegileg és rajtam töltötte le de nyeltem :( mostmár tudom nem szabadott volna...
2011. aug. 18. 11:56
 12/32 anonim ***** válasza:

"mindig egymagam mentem a csajokkal mert h "elengedett"...és egy 22 éves fiútol ez nem normális sztem :("

Mi az h nem normális? az a nem normális, ha nem enged el bulizni. Meg mi az h enged? rab vagy? szolga vagy? EGy párkapcsolatban a felek egyenrangúak. Neked is csak egy életed van, amit teljes értékkel kell élned. Ebbe bele tartoznak a barátok is és a szórakozás. Én házas nő vagyok, és eljárunk mindketten a magunk baráti körével szórakozni. És ez így normális!NIncs az, hogy engedünk-e valamit a másinak vagy nem...Minél jobban fogunk valakit, annál jobban menekül!!!!

2011. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Neki kell feldolgoznia, amikor minden magyarázat nélkül elhagy? Igen is keresd fel, beszéljetek, ennyi jár neked, aztán dolgozzon azon amin akar. Nehogy már még neked kelljen tekintettel lenni rá.
2011. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam rájöttem, hogy fiatalkák vagytok még. Ilyenkor hamar elmúlik a varázs. Heverd ki ezt a fiúcskát, nem érdemes vesződni vele. Ami nem kell, nem kell erőltetni. Mert ami jó, az megy olajozottan. De ez már nem lesz jó. Kitartást neked, emeld fel a fejed, és fogsz találni majd egy érettebb férfit, aki tud téged értékelni.
2011. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem az elengedettet hogy az a nem normális hanem az hogy együtt soha nemmentünk sehova sem...de addig oké hogy együtt nemmentünk kell külön élet persze..de az hogy egy 22éves férfi a 4fal között van mikor nem dolgozik? ő nélkülem sem járt sehova sem az volt itt a baj :( erre értettem csak rosszul fogalmaztam :(
2011. aug. 18. 12:02
 16/32 anonim ***** válasza:
Biztos hogy más nő van a dologban, akivel kerülgetik a forró kását. Szerintem írj neki egy levelet vagy e-mailt amiben te leírod csupasz valójában hogy mit érzel és hogy hogy érintett ez a fajta "gerincessége" és onnantól vedd be a l.eszarom kapszulát vele kapcsolatban. Nem érdemel meg téged, akármennyire önbizalomrombólnak hat is ez a fajta "szakítás".
2011. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Jajj értem. Szóval kis magának való. Mindegy már, hogy milyen a lelki világa, ha egyszer azt mondta, h nem kellesz, ezen agyalt már egy ideje, innentől kezdve már felesleges...ez már felhőtlen sosem lesz. Igaza van az előttem szólónak, írd ki magadból a sértettséget, de aztán ne foglalkozz vele! Szedd össze magad, fordíts most nagyobb gondot a külsődre (esetleg új frizura, hajszín), bulizz, ismerkedj.
2011. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én egész biztos, hogy magyarázatot követelnék! Ennyi időt nem lehet lezárni egy sms-sel, atyaég...
2011. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
hát reméljük a legjobbakat...engem is érdekelne a magyarázat..de szerintem várok még vele ha keers keers ha nemhát nem...most keresek valami munkát, új életet kezdek és lehet egy teljesen más városban :) próbálok felejteni..
2011. aug. 18. 14:34
 20/32 anonim ***** válasza:

Az én exem két év után szakított e-mailben. Mondjuk nála van két gyerek, és az volt az indok, hogy érzi az ellenállást a gyerekek részéről (nem találkoztam még a gyerekekkel, csak próbálta nekik mondani, hogy van barátnője. Hát persze, hogy ellenáll két tinédzser gyerek elsőre).

Nah, mindegy engem szerencsére nem viselt meg nagyon..

2011. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!