Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sms-ben szakított ennyi idő...

Sms-ben szakított ennyi idő után. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párommal 3 és fél éve voltunk együtt. Egy hónapja éreztem hogy valami nincs rendben furán viselkedett velem. Szombaton megelégeltem írtam neki hogy érzem bajok vannak és megkértem rá gondolkozzon el mit is szeretne. Tegnap jött egy sms melyben megírta hogy szakítani akar mert már nem érez úgy irántam és szerinte ez azért van mert már régóta vagyunk együtt. Sok mindenen mentünk túl ketten, és nemtudom mitévő legyek! Beleírta hogy ezzel nem csak engem veszített el hanem a családját is (mert miattam össze veszett a családjával és már mi voltunk az neki és ezzel azt is elvesztette)...ne keressem írta mert felkell dolgoznia ezt az egész helyzetet. Tanácstalan vagyok mert az elmúlt egy évben sosem veszekedtünk amint elment dolgozni 1 hónapja elkezdődtek a gondok..gyenge lelkiekben nagyon....féltem meg minden.. Ti mit tennétek a helyemben? Tanácsokat szeretnék kérni!
2011. aug. 18. 11:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
most én is elvagyok...csak rosszul esett ez az egész....egy sms.....nem mert a szemembe nézni vagy mI? sokat jelenthettem neki -.-"
2011. aug. 20. 09:55
 22/32 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Gerinctelen, biztos vagyok benne, hogy jobbat érdemelsz.

2011. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

ha jobban belegondolok, én is sms-ben szakítanék.

mert a párommal viharos a kapcsolatunk, de mindig ha szakítani akarok veszekedés, vagy megbeszélés hatására soha nem történik meg a szakítás.

tehát ezt kivédve, ha nem akarok veszekedni sem, meg megbeszélni sem, ha azt akarom hogy tényleg vége legyen én többé nem szemtől szembe fogom megtenni.


tehát szerintem ő is ezért választotta az sms formát, mert nem akart kibékülni, vagy arra esélyt adni.


legközelebb légy résen a kapcsolatodban, figyelj a másikra, legyél tisztában azzal mikor mit érez, és akkor nem ér meglepetésként semmi, illetve mindent befolyásolni tudsz majd, ahogy szeretnéd.

2011. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
akkor majdha szakítani akarnék legközelebb gerinctelen leszek:)-.-' ez nem igy működik.....annyira nem néz hogy a képembe mondja....csak akkor a szakítás előtt ne tervezte volna a nyaralást és ne éltetet volna...saját magának mondott ezzel ellent azt vettem észre...nyaralás, tv-álvány minden szrt összevissza evtt nekem ugy h nemis kértem....akkor minek??? -.-'
2011. aug. 20. 10:33
 25/32 anonim ***** válasza:

nem tervezte a szakítást, hirtelen ötlet volt.

amit konkrétan le akart zárni, úgy hogy ne béküljetek ki.


koncentrálj a következő pasidra

mert boldog leszel ;)

2011. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
most egy dbig nem akarok senkitsem magamnak:) élni akarom az életemet nem keresgélek rögeszmésen majd meglátjuk mit hoz a sor :)
2011. aug. 20. 11:41
 27/32 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetést kérnék személyesen, de nem azért, hogy visszakuncsorogjam magam, hanem azért, mert ennyi idő után csak megérdemlem, hogy tisztán lássak, és ne egy sms-ben dobjanak ki.
2011. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
tegnap voltam bulizni..felmentem a csajokkal...és ő is fennt volt.....egy másik csajjal (tesói aztmondták unokatesójuk aki debreceni...innen nagyon messze lakik) velem sosem jött fel..most van az hogy már nem érdekel:) ennyi pont elég volt hogy meggyűlöljem :) már nem is fáj...lehet már számítottam erre...és igy könnyebb túl lépnem:)
2011. aug. 21. 11:48
 29/32 anonim ***** válasza:
Éretlen gyereknek tűnik, az biztos, majd találsz jobbat!
2011. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel!! :)
2011. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!