Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta szakítottam a barátommal...

Mióta szakítottam a barátommal, a szüleim olyan furcsák?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottam barátommal. Amíg együtt voltunk szinte mindenhova elengedtek, nem volt ebből gond. Tudták h mindig haza kísér stb. Most h szakítottunk, ha valahova ki akarok menni akkor elkezdenek izélni h már megint mész? Hol voltál? Kikkel mész? Minek mész? Holott ugyanúgy az exemmel, meg a barátaimmal vagyok kint, mert nagyon jóba vagyunk. Exem azt mondta lehet azt hiszik más pasival találkozgatok. Lehet tényleg ezt hiszik, mert kérdezték tőlem h van valami más srác a dologban? Mondtam h nem, de nem tudom miért lettek ilyenek. Szerintetek?

16/L


2011. aug. 18. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, 16 éves vagy. Még jó, hogy megkérdezik, hogy hova mész, kikkel, mit csinálsz. Naná, hogy tudni akarják. Nézz csak meg egy Híradót, és talán megérted. Aggódnak, tök természetes. Lehet, barátodban megbíztak, most meg, hogy nem jártok, azon aggódhatnak, hogy kivel találkozol, esetleg egy srác, de milyen? Egyébként a válaszaidból az jön le, hogy elengednek. Szóval semmi gond nincs.
2011. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Úristen esküszöm irigyellek, hogy pár napja szakítottál és ez a legnagyobb problémád. Tényleg nem szemétségből mondom.
2011. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elengednek, nem is az a gond, csak félek h esetleg nem bíznak bennem.

Amúgy képzeld nem ez a legnagyobb gondom, elnézést h kitettem a kérdést...

2011. aug. 18. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!