Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó, ha rózsaszín burokba...

Miért jó, ha rózsaszín burokban nevelik a gyereket?

Figyelt kérdés
Miért jó, ha mindentől óvják, minden rosszat eltitkolnak előle, azt hiszi magáról, hogy ő hercegkisasszonynak született, pedig nem, és ha felnőtt lesz elkerülhetetlen, hogy kapjon egy-két pofont az élettől, akkor tapasztalja majd meg, hogy az élet nem habos torta, és az ilyenekből lesz a sértődött, boldogtalan felnőtt.
2011. aug. 18. 16:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Első is jó. Másik meg általában tényleg lelki sérülést okozhat a érme másik oldala. Meg lehet így is nevelni úgy hogy kiegyensúlyozott legyen lelkileg. Bár gondolom rózsaszín burokkal arra gondolsz hogy tényleg a világon soha semmit nem kell tennie. De én ezt már elég extrémnek mondanám, ahogy az óvónő is mondta szerintem azért nem olyan sűrű.


Egyébként meg ez nem jó, mert így önbizalma nem lesz nem magában az probléma hogy sok mindent kap. Mert az a lényeg hogy magával jóban legyen és felszabadult tudjon lenni, akkor meg később is megtud tanulni mindent.


Mondjuk nevelés pont az ami azért elég bonyolult, én se tudom hogy csinálnám igazából. Mert gondolom nem egy könyvből nézik ki, hmm igen na most ezt meg ezt fogom csinálni. Minden gyerek más, meg a szituációk is.

2011. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!