Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért általánosítanak sokszor?

Miért általánosítanak sokszor?

Figyelt kérdés
Több kérdésben is olvastam, hogy a feleség szülés után elhízott, a szerető meg egy bombázó. Én pont, sok helyen azt látom, hogy a feleség sokkal jobb nő. A szeretők többsége nem is látta a feleséget, csak azt mondja, amit a férj mesél, közben lehet, hogy szülés után maradt rajta 5 kiló, de attól még lehet szebb, mint a szerető.
2011. aug. 18. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt tudom, hogy apám elment, mikor 6 éves voltam, egy k*rva miatt.

Anyukám után a legtöbb pasi (!!) meg szokott fordulni, az a csaj meg, -akit apám utána el is vett- igaz, hogy fiatalabb, de görbe a lába, ráncos, és lófoga van. Annyira ocsmány, hogy arra nincs szó....


És apám mégis elhagyta érte anyut. :(

2011. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ebben mi az általánosítás?
2011. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy a férj,azért hagyja el a feleségét, mert már nem foglalkozik magával, és keress egy feszes testű szeretőt.
2011. aug. 18. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

A szerető mindig rondább mint a társ vagy a feleség!!!

Saját tapasztalatból tudom!!!Sajnos.

2011. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általánosságban (:)) elmondom neked, hogy azért általánosítanak az emberek, hogy könnyebben, gyorsabban átláthassák a dolgokat, a világot.

Ez esetben ez egy gyakori és könnyen érthető indok (úgy értem, nem kell mélyre ásni), azért szeretik az emberek ezt kiemelni.

2011. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!