Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Verekedtél már valamelyik...

Verekedtél már valamelyik szülőddel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 19:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
nálunk a felettünk lakók idegbeteg egy család, ott az apa és a fiú rendszeresen egymásnak megy (de mindenki üvölt mindenkivel), már esküszöm, teljesen rezignáltan hallgatom.
2011. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

Igen, én verekedtem már anyámmal (én is nő vagyok).


Sosem én kezdtem a verekedést. Kiskoromban még tűrtem, akkor "csak" elkezdtem sírni és hagytam, hogy üssön. Ahogy felnőttem és akkora lettem, mint ő, már én is visszaütöttem. De szerintem ez a normális reakció. Az emberben benne van a védekezési ösztön.


Ja és akik leszólnak emiatt, meg rossz embernek tartanak, azoknak elárulom, hogy anyám volt, hogy akkorát ütött az orromra, hogy majdnem eltört és ömlött belőle a vér, meg a hajamon fogva hurcolt és ehhez hasonlók. Sokszor tele voltam véraláfutással. Nem éppen normális.

2011. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Huh, jó sok válasz érkezett. Én nem verekedtem még, a szó szoros értelmében, de már kisebb dulakodás volt, a múltkor. Az ok, egyszerű, most lett elegem apám terrorából. Felment bennem a pumpa. Bár így utólag visszagondolva, örülök hogy nem ütöttem meg, mert azzal csak nekem lett volna rossz. Őt nem érdekelné. De ez a kis dulakodás arra volt jó, hogy legközelebb csak elmegyek, úgy ahogy eddig is tettem.
2011. aug. 18. 20:06
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem, életem csak 1szer kaptam 1 pofont, megérdemeltem.

De szomszédaink, hangfelvétel zárt ablak+ajtónál áthallatszik, pedig kertesházban lakunk, és nem ikerház.


12L

2011. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
53%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:42


nem. nem vagyok. és nagyon szépen kérlek, ne legyél rasszista. a világ egyik leggusztustalanabb dolga.

2011. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Neveloapamat megrugdostam. Nem is tudom, hogyan volt bennem annyi ero, de le kelett allitani, mielott meg agyonverem. Edesanyam szakitott vele, de meg volt kulcsa a lakashoz, en meg pont akkor ertem haza, mikor anyamat meg akarta eroszakolni. Rangatta le rola a ruhat, anyu meg sikitozott. A nyakanal kaptam el es rantottam le a foldre.

16 eves voltam, max. 50 kg...

Beteg, alkoholista, szenvdelybeteg ember volt, nem igy kellett volna kezelnem a helyzetet, de abban a pillanatban annyira elontott a duh, hogy muszaj volt.

20/L

2011. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Uhh!! Szerintem meg teljesen jól tetted! Nem vérszerinti apád, így még sok tiszteletet se érdemel!!!
2011. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!