Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MI történik az ilyen nőkkel?...

MI történik az ilyen nőkkel? Mit lehet velük kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem egy kérdésben olvasom, h a kérdező arról panaszkodik, hogy az anyja úgy viselkedik, mint akinek elment az esze.

Nálunk most dettó ue van már jó ideje, de igazából mindig is ez volt csak egyre rosszabb a helyzet.

A probléma általában a munkával kapcsolatos, tehát, hogy állandóan szekálja az embert, hogy ezt kell csinálni azt kell csinálni, nem érdekli, h nekem foglalt mozijegyem van vagy dolgoznom kell mennem..

Nem,akkor is meg kell csinálni, mert ő se tudja, h miért kell így sietni, de meg kell, aztán hiába mondom neki, h majd meg lesz csinálva, nem mintha a hülyének beszélnék komolyan.

És egyik feladat a másik után aztán csodálkozik, h már senki nem foglalkozik vele meg hallgat rá.

Ha más nem akkor a homokot lapátoljam át az udvar egyik végéből a másikba, aztán meg vissza.

Aztán ilyenkor meg jön a szokásos mártír szöveg, hogy mert ő már 5-kor felkelt és megfőzött reggel 8ra és hogy ő mekkora király.

Csak azt nem kérdezi meg, h kit érdekel? meg ki mondta neki, h főzzön meg reggel 8ra mikor elég lenne akár 13 órára is.

Főleg úgy hogy nyugdíjas..


2011. aug. 18. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az ilyen felesleges kérésekre oda sem figyelek, bár nekem anyukám, amikor segítséget kér, akkor sosem kér felesleges dolgokat.
2011. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 skarma ***** válasza:

Érdekes, az én anyám tök jó fej. Bár, igaz, hogy ha felküld az emeltre a mobiljáért, vagy ki kell teregetni, vagy ilyesmi, akkor rögtön ugrok. De ha kiadja a házimunkát és nincs itthon, akkor hajlamos vagyok megfeledkezni a melóról, de sosem kiabál velem emiatt.

A nyáron nem volt munkám, egész nap itthon ültem. Sosem csinált ebből ügyet, épp ellenkezőleg, ha megkértem hogy intézzen el nekem valamit a városban, akkor azt mindig igyekezett megtenni.

Szeretem anyumat :)


19/L

2011. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nők házi rabszolgák a családjuk mellet és jogos elvárás hogy 1 kor fölött maguktól segitsenek be a gyerekek, de sajna a helyzet nem változik ilyenkor a nök kiborulnak mert az a duma "majd meg lesz csinálva" rossz duma.
2011. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó, csak tudod elég hülyén jön ki, h neki fontosabb az, h felkarózzam a paradicsomot, mint egy állásinterjú.

Ha jártas vagy a kerti témában akkor tudod, hogy egy napot várhat a dolog....

2011. aug. 18. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!