Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárhatom ezt a barátnőmtől?

Elvárhatom ezt a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben született a fia, azóta a lakásán kívül nem találkoztunk sehol. Vagyis 2 hónapja megpróbálkoztunk egy közös ebéddel a városban, de a gyerek elkezdett hisztizni, és fél óra után menekültek haza, olyan csúnyán néztek már ránk.

Akkor mondta, h inkább nála találkozzunk a jövőben is.

Most viszont én szeretném megint kimozdítani itthonról 3 órára, hogy eljöjjön egy közös barátnőnk szülinapjára, de gyerek nélkül, mert csak úgy tudnánk beszélgetni 3 mondatnál többet.

Szerintetek ennyi időre ráhagyhatja az apjára egy 8 hónapos gyereket?


Én több mint 10 évvel fiatalabb vagyok a barátnőmnél, távol állok a gyerekvállalástól, csak úgy gondolom, ennyi idősen már a babának meg az anyának se árt, ha el tudnak lenni egymás nélkül pár órát. Tapasztalatok? :)


Köszönöm


2011. aug. 19. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez gyerek-, anya- és apafüggő is. Én már 4 hónaposan ott mertem hagyni a gyerekem pár órára nagyszülőknél, mert őt lehetett, én meg nagyon vágytam kikapcsolódásra. 8 hónapos korában pedig már jártam edzeni, úgyhogy akkor is apával, nagyszülőkkel volt.

Szerintem ez szoktatás kérdése is, ha eddig nem volt az anyján kívül mással, akkor nem biztos, hogy rögtön kibír több órát...

2011. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ennyi időre ráhagyhatja az apjára egy 8 hónapos gyereket?"


Most komolyan kérdés, hogy rá lehet-e bízni egy felnőtt emberre a saját gyerekét pár órára? Milyen ember ez, hogy egyáltalán felmerül a kérdés?

2011. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!