Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt elvárhatom a...

Szerintetek ezt elvárhatom a két nagy lányomtól?

Figyelt kérdés

Van egy 18, egy 19 és egy 11 éves lányom.

A kicsi mostanában szeretne több időt tölteni a nővéreivel de ők mindig lerázzák.


Szerintetek elvárhatom tőlük ,hogy néha csináljanak közös programot a húgukkal pl: vigyék el moziba valami vígjátékra, vagy ruha vásárlásra kísérjék el.

Tudom ,hogy két ilyen korú lánynak megvan a saját baráti társasága és ,hogy nem nagy élmény nekik egy 11 évessel közös programot csinálni de mégis csak a húgukról van szó.


2011. okt. 30. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmondhatod ezt nekik nyugodtan. Persze két felnőtt nőről van szó, de azért ezt igazán megtehetik. Akár csináljatok 4-en közös programokat.
2011. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem igen!

Havonta egyszer egy délutánt együtt kéne tölteniük.

Esetleg egy teljes napot.

2011. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem is nyugodtan elvárható. Én is hasonló szituban voltam-vagyok, sőt nekem bátyám van. És engem is sokszor elvisz moziba vagy a barátnőjével megyünk hármasban vhova.

18L és a bátyám 26F

2011. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem várhatod el, legfeljebb csak megkérdheted, de már csak a koruk miatt sem mondhatod meg (legalábbis ilyen témában), hogy mit csináljanak, ha nem akarják. Én is legkisebb vagyok és mindig leráztak a nagyok, de ez a véleményem.
2011. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem néha lehetne erre idejük a nővéreknek!Kéthetente egy mozi,vagy bármi.
2011. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kötelezheted rá őket. Légy inkább cseles, és csinálj ,,csajos napokat", amikor négyesben elmentek valahová. Nem sokára a kicsi is tini korba ér, akkor talán beveszik a brancsba minden különösebb erőfeszítés nélkül. Túl nagy a korkülönbség.
2011. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok, de nem én fogok velük "csajos napokat" csinálni, mert én az apjuk vagyok :), de a feleségemet megkérhetem rá ,hogy találjon ki valamit.
2011. okt. 30. 21:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem nem.
2011. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ötösben csináljatok családi programokat.
2011. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom, hogy a lányod volt-e az illető, de itt már egy 11 éves lány többször is kérdezte, hogy hogy vegye rá a közös programra a nővéreit, és úgy rémlik, a kor is stimmel.
2011. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!