Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözzek vele?

Összeköltözzek vele?

Figyelt kérdés
a barátommal már 9 hónapja együtt vagyunk de sajnos titkolóznunk kell mert a szüleim nem fogadnák el a kapcsolatom vele. Ő elvált és 2 gyereke a házasságából. ő most azt szeretné ha összeköltöznénk, de félek, hogy a szüleim nem fizetnék tovább a főiskolát ha megtenném. a párom egy kis faluban él, ugyanott ahol az exfelesége is. megtegyem? összeköltözzek vele?
2011. aug. 19. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném, csak ha már végeztem a sulival.

Ocsmány dolog, de asszem ez a legokosabb döntés.

2011. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne költözz össze vele. Hány évesek vagytok?
2011. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én 24 vagyok, ő pedig 33.
2011. aug. 19. 11:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne a kis faluban költözzetek össze, hanam egy független, "tiszta" terepen. A fősulira meg próbáld előteremteni munkával a rávalót.
2011. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
itthon is besegítek, dolgozom. de azt viszont szégyellném ha a páromnak kellene teljes mértékben eltartania.
2011. aug. 19. 11:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazat adok az előttem szólónak! Szüleim kis faluban laknak, én is ott nőttem fel. Borzalmasak ott az emberek! Kifognának téged, pláne hogy elvált férfival élnél, kibeszélnének, kombinálnának (pl. egy bővebb fazonú divatos felső láttán már terjesztenék, hogy "na, xy-nak nem elég két gyerek, már az új csajt is felcsinálta") Szóval gyengébb idegzetűeknek nem ajánlom a falusi életet, pláne ilyen szituációban. A volt feleség is ahol tudna alád tenne. Idegen terep a megoldás :) Jelentkezz be egy iskolaszövetkezetbe, nagyon klassz diákmunkák vannak!
2011. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
döntened kell, most könnyen vagy szüleid támogatnak, ha összeköltöztök valószínűleg neked is kell fizetned a lakhatás felét, plusz kaját utazást. mert nem hiszem hogy aszüleid ezt így majd támogatják. tehát suli mellett keresned kell egy munkahelyet. viszont én faluba tuti nem költöznék a városból. ha annyira szeretne veled együtt lakniakkor költözzön abba a városba ahova suliba jársz.
2011. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem élvezd még a diákéveidet, járj el bulizni, kolis buliba, igyál :), stb. Ezek az évek most vannak, nem fogja visszadni senki sem, most "élsz", 30 évesen már hiába mennél majd bulizni. Élettárs meg két gyerek még ráér, diák legyél ne anyuka. Anyuka lehetsz még. Ha egymásnak vagytok teremtve, akkor ennek a fiúnak az oldalán, ha meg nem, akkor kár érte a családi harmóniát felrúgni.
2011. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na igen ez meg a másik, hogy városból faluba költözni..

Alapból az ottani pletykák is könnyen megbánthatnak,másrészről aki városban élt, annak ez hatalmas váltás.Ja és a bejárás sem könnyű a suliba faluból.

2011. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"már 9 hónapja együtt vagyunk" ...az első hónapok mindig jók. Majd 2-3 év után fognak jönni a gondok..Ha azt átvészeli egy pár, megmarad, de ha nem akkor elhidegülnek..Várjatok még egy kicsit, ráértek. Ha meg nem tud várni, hadd menjen..
2011. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!