Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeköltözzek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeköltözzek vele?

Figyelt kérdés
Szóval nem régóta ismerek egy fiút, ő dán és itthon találkoztunk, és mindennap beszélünk és nagyon erősködik, hogy kijönne 2hetet és utána költöztek ki hozzá , mindig elmondja, hogy az ő háza az én házam is meg ilyenek... én 21vagyok ő 26, és hát ha én így kimennék nem hiszem, hogy elsőre kapnék munkát , tehát rajta "élősködnék" amit ő is jól tud, de engem zavarna ez, és ő meg mindig mondja, hogy ez nem baj meg ilyenek, hogy van elég pénze... de nem értem ezt a dolgot, elöző barátnője se volt dán, igazából attól félek, hogy mivan ha azért csinálja, hogy így visszatud élni a helyzettel, úgy értem , hogy nála vagyok ... aztán a végén így bedurvulna, mert most nagyon aranyos ,de kitudja, kb mindennap elmondja, hogy milyen szép vagyok... és minden :D meg már a gyerekekről is elkezdett beszélni, hogy azon gondolkodik, milyen lenne egy dán magyar gyerek ...én meg csak néztem , hogy mivan , komolyan nagyon aranyos, humoros és okos , de félek ettől az egésztől, mit csináljak?
2011. aug. 2. 19:05
 1/2 anonim válasza:
Mondd meg hogy még nem. Ha úgy érzed, nem ismered eléggé, nem kéne belemenned ilyesmibe. Nem írtad mennyi ideje ismeritek egymást...
2011. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyi. Kepzeld el a legrosszabbat ami tortenhet veled. Pld. Rabszolgakent tart, bezar, megeroszakol, eladja a szerveidet..:)) Es tedd fel a kerdest magadnak: ki tudnam vagni magam EGYEDUL ilyen szitukbol? Merthat egyedul leszel odakint ugye? Ha megvan a valasz akkor aszerint cselekedj.
2011. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!