Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözzek vele?

Összeköltözzek vele?

Figyelt kérdés
a barátommal már 9 hónapja együtt vagyunk de sajnos titkolóznunk kell mert a szüleim nem fogadnák el a kapcsolatom vele. Ő elvált és 2 gyereke a házasságából. ő most azt szeretné ha összeköltöznénk, de félek, hogy a szüleim nem fizetnék tovább a főiskolát ha megtenném. a párom egy kis faluban él, ugyanott ahol az exfelesége is. megtegyem? összeköltözzek vele?
2011. aug. 19. 11:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
havi 2 hétvégét vannak nála hivatalosan a gyerekek. amúgy persze többet. a gyerekei szerintem elfogtak engem, és az anyjuk is azt mondta amíg a gyerekek nem panaszkodnak rám addig ő sem fog. nem miattam váltak el, akkor ismertem meg a mikor már külön éltek és zajlott a válási per.
2011. aug. 19. 12:06
 12/14 anonim ***** válasza:
A fősuli a legfontosabb!!!
2011. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

ne foglalkozz még ezzel....neki jóh bejön a zsenge pipihusi...de 9 hónap nem elég ahhoz hogy elszakadj emiatt a szüleidtől...esetleges konfliktusok kiváltó oka lehet ez a szüleiddel és ugy is a pasi mellett fogsz maradni...

ott meg egyből a mélyvízbe leszel dobva mert egy 9 hónapos kapcsolat után fősuli közben elfordulsz a szüleidtől és beválallsz 2 gyereket akiknek felelősséggel tartozol majd ha ott lax....


nagynéném mái napig gondokkal küzd mert 19 évesen belement egy ilyen balhéba..

a szülei meg kikészültek és meg is haltak azóta...

már nincs kire támaszkodni, de amikor meg éltek akkor nem akart...


hagyd a pics@ba...

a fősulinak nem ezzel kell hogy teljen....

most vesd bele magad a felelőtlen gátlástalan főiskolai életbe amíg még teheted....mert ha most nem éled ki magad akkor 30 körül tör rád az érzés hogy még nem is buliztál...mennyi mindenből kimaradtál...


remélem jól döntessz!

2011. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne vedd a válladra az ő bajukat. Te fogod meginni a levét, mert a volt házastársak hol így állnak egymással, hol úgy. Állandóan zavarni fogja az életedet. Te mindig második feleség vagy barátnő maradsz. Abban a faluban? Öngyilkosság. Esetleg távolabb. A szüleidnek igaza van, mert kár belefognod. Még most váltsál és olyat válassz, akinek tuti te leszel a legfontosabb. Ez eleinte oké, meg jó a mártírkodás meg minden, de hamarosan nagyon nem lesz oké.
2011. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!